Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek a Jahn...

Bogica0616 kérdése:

Mi a véleményetek a Jahn Ferenc Kórház szülészetéről?

Figyelt kérdés
A véleményeteket szeretném kérni a Jahn Ferenc Kórház szülészetéről. Friss információkra lenne szükségem, hogy hogyan bánnak a babákkal? Mik a szabályok? Tudja e az apuka látogatni a picit és engem? Mindenre kíváncsi vagyok. A válaszotokat előre is köszönöm.
2016. febr. 22. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Pozitív a véleményem.

Apuka sajnos csak akkor látogathat, ha 1 vagy 2 ágyas szobában vagy, egyébként csak a folyosón lehet, ahova a babákat nem lehet kivinni.

2016. febr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alapesetben a kórhá egy nagy ratyi de a szülészet az jó. Apuka csak alapítványi szobában tud látogatni.
2016. febr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez az alapítványi szoba szolgáltatás, mennyibe kerül most? Illetve, hogyan bánnak a babákkal? Itt értem azt, hogy tudom valahol nem adnak még cukros vizet vagy tápszert sem a babának, ha az anya nem tudja szoptatni. Jelenleg úgy gondolom, mivel sajnos a családomba sok nő nem tudott szoptatni nálam is előfordulhat, nem szeretném, hogy éhezzen a picike. Valamint jó lenne tudni, hogy mit kell magammal vinni a kórházba mi az amit adnak és mi asz amit nekem kell vinni? Van ezekről esetleg információtok?
2016. febr. 22. 19:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! 6hónapja szültem ott, nekem is pozitív a véleményem! Amit vinni kell a babának az popsitörlő és pelus és hazamenős ruha.A nővérek kedvesek voltak és segítőkészek. Ha nem hisztizel mindenért ahogy a szobatársam tette akkor odafigyelnek és válaszolnak normálisan.Akkor kevesen voltak és érthetően több feladatuk volt így nyilván nem órákat lehetett őket terhelni! Ami katasztrófa az a lift. Volt hogy fél órát vártam rá :)
2016. febr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

10 napja szültem, elég friss az élmény :)

A szülőszoba és a gyerekágyas osztály is hibátlan. Mindenki nagyon kedves!

A csecsemősök segítőkészek, szpotatáspártiak!


Én 1 ágyas alapítványi szobában voltam, ide 10-19 óráig bejöhet apuka vagy más látogató egyenként, felváltva!

Babát amúgy csak üvegen keresztül mutathatod meg, de te a folyosóra kimehetsz!

a több ágyasokban a babák 6-este 10-ig vannak kint, éjjelre beviszik őket, kikérheted de csak akkor ha a szobatársak is beleegyeznek....na én ezért mentem egy ágyasba!

Szülés után 2 órával már velem volt a babám és csak fürdetni/vizitekre vitték el.


Az alapítványi szoba: távozáskor kapsz egy szlszámot amire lelkiismerettől függően utalsz....azt szokták mondani, hogy 20.000 ft/ bentartózkodás (tehát ha 3 éjszaka akkor is, ha 8 éjszaka akkor is)

de nekem a nővérke megsúgta, hogy nem szokták leellenőrizni.

Mi 3 napra 24.000 utaltunk.


A 2 db egy ágyas szobára van egy közös fürdő, hűtő, mikro....

2016. febr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok! Négy hónapja született meg kisfiam. A szülészeti részleg csodálatos. Szép környezet szakmailag és emberileg is maximális figyelem övezett a 15 órás vajúdásom alatt. Végig igyekeztek szemelőt tartani az előre megbeszélt elképzeléseimet.

Ellenben felhívnám minden leendő szülő figyelmét az újszülött osztályon több ízben tapasztalt etikátlan eljárásra: mindenféle valótlan laborértékekre és rizikókra hivatkozva elkülönítenek egészséges gyermekeket az intenzív osztályra és öt napig gyógyszerekkel kezelik. Mindezt annak érdekében, hogy a betegforgalmukat növeljék! Bármilyen meggyőzőnek is hasék amit mondanak, még az ott tartózkodásotok alatt kérdezzétek meg háziorvosotokat, olvassatok utána az interneten. Ha látják, hogy nem tudnak becsapni előbb hazaengedik a gyermeket és sok sok kellemetlenségtől mentitek meg. (nem mellékesen az antibiotikum mellékhatásai és tápszeres táplálás szoptatás helyett)

2016. máj. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!