Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » FÉRFIAK sokáig haragudtattok,...

FÉRFIAK sokáig haragudtattok, mert nem lehetettek bent a szülésnél?

Figyelt kérdés

FÉRFIAK válaszára lennék kiváncsi.

Én már az első pillanattól kezdve meg mondtam, hogy egyedül szeretnék szülni. Ismerem magam, ha ott van velem nem tudok csak magamra figyelni.

Órák napok kérdése és szülök, a férjem haragszik mert nem lehet bent.

Mennyi idő még megbékül? Biztos nem egyedi a problémám, másoknál hogy volt?


2016. márc. 4. 19:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
42%

Velem bejött a gyerekem apja, de mikor már nagyon vajúdtam, akkor megkértem, hogy menjen ki és csak akkor jöjjön vissza, ha már meg van a gyerek. Kint várt a szülőszoba előtt, és akkor szólt neki a szülésznő, mikor már a méhlepény is kijött engem is összevarrtak, betakartak.

Ne haragszik azt mondja.

2016. márc. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 curáku ***** válasza:
12%

Én megértelek, én sem akarnám, hogy bent legyen szülésnél. Mondjuk én egyébként is császárt fogok kérni, tehát nem is problémázunk ezen. A párom támogat bármit is szeretnék. Tiszteletben tartja, hogy az én testem, én hordom ki, én szenvedem meg a velejáró kellemetlenségeket. Neki az számít, hogy én boldog legyek és egészséges legyen majd a gyerekünk.


Próbálnék vele beszélni a helyedben. Emlékeztetni, hogy már az elején is mondtad, azóta sem változott a véleményed.

2016. márc. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%

A petrfyben Budapesten császárnal is velem volt vegig a műtőben, sajnos most nem ott szülok, de a ferjem haragszik a kórházra, amiért nem engedik be csaszarnal...


Azt mondja a legnagyobb élmény volt az életébe pedig a köldökzsinórt nem vaghattal el persze...


En nem tudnam ettől megfosztani, ha természetesen tudnam világra hozni.....


Megbeszelnem vele menjen ki ha kerem...


Ha szeretne lehet mindig tüske lesz köztetek 😔


Kellemes szülés élményt kivanok nektek, neked!

2016. márc. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
90%
Élete legfontosabb randijáról mondjon le?! Kompromisszum!
2016. márc. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
93%

"Ismerem magam, ha ott van velem nem tudok csak magamra figyelni." Szültél már úgy, hogy ott volt Veled? Egyáltalán szültél már?

Egyébként az egy dolog, hogy Te nem szeretnéd, na de mi van azzal, hogy ő ugyanúgy a gyerek szülője és nem szeretne lemaradni élete egyik legfontosabb eseményéről? Ne legyél ennyire önző!

2016. márc. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A fiamnál senki nem volt velem jo is volt akkor úgy DE ha lesz még babám szeretném ha a párom mellettem lenne!

Lehet megöregedtem,felnőttem...de már nem akarok egyedül lenni sem a terhesség sem a szülés alatt!

Vagy csak arról van szó hogy megtaláltam az idelis apajelöltet ;)

2016. márc. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

4 x szültem, de eszembe sem jutott volna ettől a z élménytől megfosztani a férjemet. Nekem sem kívánta egyik porcikám sem a masszázst, sem, hogy fogjon/tartson...megkértem, hogy ne... Hátravonult, de ott volt és a kitolásnál a fejem mellett állt.


A férjem...megbocsátotta volna nekem, ha nem engedem be, de én magamnak soha, hogy bent akart lenni a gyerekei születésénél és én megfosztottam ettől az élményt....



A mostani első babás anyukák olyan elméletekkel állnak elő....6 hétig senki ne látogasson babát, a nagyszülők se, ne legyen bent apuka szülésnél, stb...aztán meg csodálkoznak ha senki nem lesz rájuk kíváncsi, mert elmarnak mindenkit maguk mellől.... jön a szülés utáni depi stb....ez nem neked szólt kérdező, csak tényleg ezt olvasom itt....

2016. márc. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

FÉRFIAK válaszára lettem volna kiváncsi, talan ha 2 volt közte .... Nem birtátok ki, hogy NÁLAM BENT VOLT ÉS SZUPER VOLT NEKI válaszokat ne írjatok.

Persze hogy soha egyetlen ffi sem fogja azt mondani, hogy borzasztó undorító és gusztalan volt ráadásul fél/egy napig tartott - vagy valami hasonló dolgot amit őszintén gondolt vagy érzett.

2016. márc. 6. 22:15
 19/19 A kérdező kommentje:

Ismerem magam, tudom mikor mire van szükségem. Ha nem vagyok jól akkor kínálhatattlan vagyok és nagyon bunko. Senki se szóljon hozzam olyankor. Sajnos ez egy rossz tulajdonság és próbáltam / próbálok változtatni rajta több / kevesebb sikerrel.

Semmi különös oka nincs hogy egyedul szeretnek lenni, amennyire lehet, csak könnyebb nekem, és szerintem bármennyire is azt gondolja ő, nem sok mindenbe tudna segiteni.

2016. márc. 6. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!