Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Természetes szülés vagy...

Természetes szülés vagy császár? Pusztán kíváncsiságból?

Figyelt kérdés

Nem állok szülés sem császár elott addig meg van 2-3 év ! Nem is tervezem h majd én akarok választani

De érdekelne mindkettőről ellen és mellette mi szol

Sok vita van h aki császáros azt lenézik akkor is ha maga választotta akkor is ha nem , pedig szerintem senkinek semmi joga bírálni a másik döntését

Biztos mindkettőben van jó és rossz! Mik azok? Tapasztalatokat várok, de semmi vita, felnőtt emberek módjára!!! Köszi előre is(?)



2016. ápr. 12. 18:07
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

18-as vagyok

Nekünk a szexxel nem volt gond,pedig az olvasottak alapján rettegtem h fájni fog,de nem.Első alkalommal fura volt,azóta olyan mint régen.

2016. ápr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

[link]

Olvasd el, Kérdező! Szerintem a lényeg benne van.

2016. ápr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Újra 8. vagyok. Mindkettővel a 2. napon beindult a tejem és nagyon sok volt, ez sem ettől függ.
2016. ápr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Nekem az osszes csaszaros ismerosom aztmondta a sex ugyanolyan jo volt. Es amit te h először furcsa volt es kellemetlenebb. Igy elis hiszem :)

Koszi a linket :)

2016. ápr. 13. 14:22
 25/28 A kérdező kommentje:
2.oldal utolso kommentelo. Veled egyet ertek. DE (!) Komlikacio es szovodmeny szinten elofordulhat , mas formaban de ugyanugy veszelyes lehet az anyukara vagy a gyermekre!!! Viszont igazat adok.:) koszonom a hosszu valaszt. Ment a zoldkèz mindenkinek! :)
2016. ápr. 13. 14:26
 26/28 A kérdező kommentje:
A tejbeindulasrol.annyit h unokanoverem normalisan szült es NINCS teje, sogornom tegnap csaszarral szult es MÁR van teje.:)
2016. ápr. 13. 14:35
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
A természetes szülésnek jóval kisebb a kockázata, mint a császárnak! Persze, ha minden rendben megy magától. Ezen kár vitázni, mert rengeteg adat van erre, ami igazolja. Ezért írtam, hogy bízd rá magad egy jó szakemberre. :)
2016. ápr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Haaat... Igen van az a sok bizonyos adat es vannak a csaladban tortent dolgok. Csaladon beluli dolgokat enis orokolhetek. Masok gondjait kevesbe. De igen..felesleges errol vitaznI. Nemis azert irtam ki a kerdest. Kszi h ìrtál.:)
2016. ápr. 13. 22:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!