Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire fáj a gátmetszés...

Mennyire fáj a gátmetszés szülés közben?

Figyelt kérdés
sziasztok! én azt szeretném megkérdezni hogy mennyire fáj a gátmetszés szülés közbe?lehet érezni mikor ezt megcsinálják?és mikor varnak össze adnak éezéstelenítőt vagí nem ér az se semmit? köszönöm a válaszokat!
2007. nov. 13. 05:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A gátmetszést akkor csinálják, amikor fájásod van, tehát azt nem érzed. Összevarrásnál adnak érzéstelenítőt, úgyhogy azt is ki lehet bírni, mint ahogy a szülést is, hiszen ez mind azért a pici kis életért van. Úgyhogy megéri. Sok sikert!

2007. nov. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A gátat akkor vágnak, amikor már feszíti a baba feje, amitől szinte teljesen zsibbadt. A vágást észre sem veszed. A varráshoz meg érzéstelenítenek. Nekem is ez volt az egyetlen a szülésben, amitől féltem, de nem volt mitől. Utána pár napig ülni nem a legjobb, de elviselhető.
2007. nov. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A gátmetszés szükségessége csak a szülés közben derül ki, tehát amikor nem tud kibújni a baba feje a külső "lyukon". Ekkor csinálják, de akkor már annyira el lesz zsibbadva a nemi szerved, hogy nem is fogod érezni azt az egy nyisszantást. Én is csak onnan tudtam mikor csinálja, hogy mondta a szülésznő, hogy gátmetszés kell és vágott is. NEm fog fájni, a szülési fájdalom közben.

2007. nov. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nánási Tímea ***** válasza:
100%
Amikor vágnak azt fájás közbe teszik csak én elkövettem azt a hibát hogy aztmondtam jön a fájás és nemjött szóval éreztem rendesen a varrásnál nem fogadtam el az inekciót mert az kegyetlen egy érzés és azt is éreztem minden öltést te ne kövesd el ezeket a hibákat!
2008. jan. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
DE én is nagyon félek töle .......nagyon ááááááá:S
2008. aug. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!