Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Titeket nem idegesitenek az...

Titeket nem idegesitenek az osanyak, akik szinte lenezik a nem termeszetes uton szulo noket?

Figyelt kérdés
azokra gondolok, akik azt hangoztatjak, hogy " ha akarod, meg is tudod szulni termeszetes uton a babat, rajtad mulik csak, minden fejben dol el".....blabla

2016. máj. 28. 17:00
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
58%

1. fejezzétek már be ezt az ősanyázást! Ezt a szót egy nulla IQ-val rendelkező találta ki, a többi nulla IQ-val rendelkező pedig, mint egy kismajmocska utánozza. Nincs semmi értelme, nincs mondanivalója...

2. Én nem nézem le azokat, akiknek szükségszerű volt a császár, azt annál inkább, aki kényelmi szempontból választja ezt a módszert. Vagyis aki annyira buta, hogy azt hiszi, a császár jobb, mint a természetes szülés és kevésbé fájdalmasabb.

2016. máj. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Terhes vagyok,de a betegségem miatt császározni fognak. Szerettem volna természetesen szülni vagy legalább megpróbálni de nem lehet. Ez van, sok okoskodó nő mindent jobban tud, pletykálnak nem kell velük foglalkozni.
2016. máj. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Szerintem azontul h sokaknak orvosi okbol nem lehet huvelyi uton szulnie, nem kell azokat se megkovezni, akik direkt valasztjak a csaszart!! Mindenkinek sajat dontese. Miert faj egyeseknek, ha valaki a csaszar mellett dont, mondjuk olyan indokkal, hogy tobb termeszetes uton eroltetett, oxigen hianyos, s majd ennek kovetkezteben beteg baba szuleteserol tud a kornyezeteben...
2016. máj. 29. 18:38
 24/28 anonim ***** válasza:
34%
Nem kell megkövezni őket, de attól még baromságot csinálnak.
2016. máj. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem a választott császárok nagy része információhiányból ered. Mint ez az oxigénhiány is... az oxigénhiányok nagyon nagy része nem szülés alatt alakul ki.
2016. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:39

Hát én nagyon természetes szülés párti voltam, fel sem merült bennem, hogy önszántamból császárt akarjak. Vajudtam sokat, majd mégis császár lett, de most azt mondom, hogy százszor inkább a császár, mint a vajudás.Fájt utána, igaz, de meg se közelítette az oxitocinos fájásokat órákon keresztül...Ha netalántán lesz még egy gyerekem, akkor biztos császárt választok.

2016. máj. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem idegesítenek, de nincs igazuk. Mivel nem mondták, hogy gond van abban a hitben voltam a 12 óra vajúdás alatt, hogy hüvelyi úton szülök. Ha valóban fejben dőlt volna el, kipottyant volna belőlem a gyerek. :D Mindennap intimtornáztam, jógáztam egész terhességem alatt, valamint málnalevél teát ittam a terhességem végén. Még csak gondolat formájában sem fordult meg a fejemben, hogy baj lesz, teljesen problémamentes volt a terhességem is. Nem bánom, hogy császár lett, csodálatos volt így is. :)
2016. máj. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
74%

Ha minden fejben dől el, akkor nekem az első szülésem császár lett volna. Ugyanis rohadtul féltem a fájdalomtól, és végig császárban reménykedtem. Nem jött be, hüvelyi úton szültem.

A második terhességemnél már úgy voltam, hogy ha egyszer végigcsináltam, menni fog másodjára is. Nem így lett, császár lett a vége 5 nap túlhordás után.


Van két egészséges gyerekem, és ez a lényeg. A többi nem számít. :)

2016. jún. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!