Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Székesfehérváron szülő...

A Székesfehérváron szülő nőktől kérdezem, hogy ott mennyire hajlandóak a szülésznők, illetve orvosok a gátvédelemmel való szülésvezetésre, első szülésnél?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy régen általánosan az volt a protokoll, hogy első szülésnél vágnak, de a modernebb orvosok már a gátvédelmet javasolják (olaj, masszázs), érdekelne, hogy fehérvári kórházban mik a tapasztalatok ezzel kapcsolatban? :)

2016. júl. 25. 12:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kerületileg hova tartozol?Mert ha nem ott akarsz szülni,akkor jobb lenne ha fogadnál dokit.Mivel ez nem úgy működik,hogy betoppanok akármelyik szimpatikus kórházba.Ha nem jársz nagyon a végén a szülésnek,simán átküldenek a lakhelyedhez tartozóba.
2016. júl. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nyílván. Nem akartam fogadni orvost, ezért gondolkodtam a fehérváron szülésen, de akkor át is kellett volna jelentkeznem oda, ahol most lakunk (mondjuk így is úgyis át kell előbb utóbb, csak annyi macera...), de így, hogy végül Bp mellett döntöttem, így természetesen fogadtam orvost, mert ott nem akarok az ügyeletesnél szülni. :)
2016. aug. 5. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!