Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma töltöm a 38. hetet. Enyhe...

Ma töltöm a 38. hetet. Enyhe menstruációs görcseim, derékfájásom van. Ez jósló, vagy készüljek a korházba? Eddig semilyen fájásom nem volt. Mit jelent az, hogy 5 perces fájások?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen. Első babás kismama.
2010. ápr. 17. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Két dolog van amikor a kórházba kell indulnod! Vagy elfolyik a magzatvíz, vagy rendszeres 5-10 perces fájásaid vannak. Azt jelenti, hogy két fájás között rendszeresen 5 perc telik el kb, és ez így megy többször.
2010. ápr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első! A jóslók egy óra alatt elmúlnak, illetve nem sűrűsödnek, fokozódnak!Azért készülj az indulásra! Sok sikert, problémamentes szülést kívánok!
2010. ápr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 38 hetes első babás vagyok,és nekem is sokszor vannak menstruációs görcseim,hol erősebben hol gyengébben de aztán szűnik ez még csak előjel.Ha mozgásra vagy helyzetváltoztatásra megszűnik és nem szabályos időközönként jelentkezik ne rohanj a kórházba.Még én is nyugisan itthon viselem őket.Könnyű szülést!

2010. ápr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem enyhe 20-25 percenkénti fájdalmakkal kezdődött, aztán folyamatosan erősödött és gyakrabban jött. Már a 10 perceseknél fogod tudni, hogy itt az idő, azt nem lehet eltéveszteni. Annyira nem fáj, de tudni fogod, hogy elindult, más dolog nem szokott így fájni.
2010. ápr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Úgy tűnik minden hajnalban több óráig vannak fájásaim, de ma délután is voltak. A pici meg keveset mozog. Nagyon szeretném már a karomban tartani.

Nektek is boldog babavárást!

Én az Uzsokiban szülök, és Ti?

2010. ápr. 19. 22:44
 6/6 anonim ***** válasza:
A kérdésre már válaszoltak. Na hogy sikerült a szülés? Amúgy én Amerikában szülök majd.
2010. máj. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!