Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha szülés közben nagyon félek...

Ha szülés közben nagyon félek akkor lehet baj? Az orvosok mit szólnak olyankor?

Figyelt kérdés

2016. nov. 16. 17:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
79%
Fiona úgy látom bezzeganya... Én az elsőt várom, úgy àllok hozzá, hogy lesz ami lesz. Ha úgy esik jól csendben leszek, ha úgy érzem kiabálnom kell nem fogom befogni a szám. Rohadtul nem tud érdekelni, ha valakit zavarni fog. Nyilvàn nem poénból szül valaki kàromkodva és hangoskodva. Akkor és ott ez jön ki belőle. Minden szülés más, valakinek jobban valakinek kevésbé fáj. (Jah... Ez egyébkènt szülőszoba, nem színház, hogy kussban kelljen maradni.) Kérdésre vissza: fogadott dokid van? Én egyenlőre nem parázok, bízom a dokimban és tudom, hogy ő segíteni fog. Már a magánrendelésekrn is bizonyította, hogy szakmailag is emberileg is ott van a szeren. Azt ő is elmondta, hogy mindent látott, hallott már, úgy fogjuk csinálni ahogy nekem és a babának a legjobb
2016. nov. 17. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
14%

Egy butaság hogy egyiknek nem fáj úgy mint a másiknak. Szerintem mindenkinek ugyanúgy fáj. Csak valaki nem bírja befogni a száját, valaki meg bebírja.

Utolsó: 28 órát vajúdtam 3-4 perces fájásokkal, 0 alvással, oxitocinnal, kézzel tágítással, mégis csendben voltam.

A kisebbségi aki meg bejött megszülni a 7 gyermekét, az meg 2 óra alatt.elátkozta az összes férfi f@..szát!

2016. nov. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
15%
Köszönöm,hogy ilyen szép dolgokat kívánsz nekem. Bitang nehéz szülést. Ha visszaolvanád a bejegyzéseket,akkor látnád,hogy az semmi az első gyermekem születéséhez képest. Tahó!!!!
2016. nov. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
54%
"Kedves" utolsó! 22 évesen szültem. És nem nulla élettapasztalattal. 22 évesen már túl voltam olyan tapasztalatokon,amit más soha nem fog magáébak tudni. Családlátogató voltam. Na az egy borzalom. Amikor a jogszabályok kötik meg a kezedet, és nem tudsz segíteni,amíg nem akarják,a gyerekek meg benne ragadnak egy olyan helyzetben, ami nem szolgálja az érdekeiket. Mellesleg egy civil szervezet elnöke vagyok. És van egy vállalkozásunk,nem a helyi fűszeres... Szóval nekem ne gyertek ilyenekkel az,hogy valaki nem ért velem egyet,maximálisan elfogadom,hiszen,mint már írtam,ez a lényege ennek az oldalnak De lenyomorékozni,szitkozódni,átkozódni. Na ehhez kell csak még tapasztalat! Én elfogadom mindenki álláspontját,és nem küldök el senkit a sunyiba. Ez nem.más,mint szellemi kicsinységtek nagyságának ékes bizonyítéka.
2016. nov. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem kár ezen vitatkozni.

Mindenki, máshogy éli meg a fájdalmat. Van aki igenis érzékenyebb, nehezebben tűri a fájdalmat és vannak, akik tök jól viselik. Utóbbival lehet menőzni, de teljesen felesleges, kb. olyan, mint amikor suliban az volt a legmenőbb, aki a leggyorsabban futott tesin, 12 évesen…

Ha valakinek jól esik kiabálni, szíve joga, ha az orvos vagy szülésnő szakmailag úgy látja, hogy ettől nagyon kifárad, akkor meg lehet kérni, hogy emiatt mérsékelje, mert magával cseszik ki, de ennyi.



# 13 „az ügyeletes orvos rákiabált a nőre:

"Mikor befelé rakták akkor nem ordított így, úgyhogy fogja be a száját, mert nem lesz ereje megszülni!! "

Nagyot nevettünk.”


Ez a te szegénységi bizonyítványod, hogy ezen röhögsz. Az orvos etikátlan, minden emberileg, mind szakmailag a béka segge alatt lehet. Ezt a modort nem engedhetné meg magának. Gondolom te is furin néznél, ha a bankban vagy a boltban a pénztáros ilyen stílusban szólna hozzád, na kb. az orvos is ugyanannyira a munkahelyén van és pácienst lát el.

2016. nov. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Nem fogsz hidd el. Olyankor átalakul minden az agyadban. Tudatosul h ezen átesel, nem kerülheted ki, haladsz a cél felé stb. Engem sodortak az események, így visszagondolva nem tudom h tudtam végigcsinálni, de akkor nem ez járt a fejemben. Ne aggodalmaskodj, csak pozitívan! :)
2016. nov. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat
2016. nov. 17. 17:26
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom hogy itt sem minden fekete vagy fehér.Amikor a másodikat szültem(indított volt)ugyanakkor indították egy másik nőnek.Két óra vajudás után 20 perc különbséggel szültünk.Én is adtam ki hangot nyögtem stb.De ő olyan ordibálást vágott le az elejétől a végéig hogy a tőle húsz méterre lévő szülőszobában egymás hangját alig hallottuk a férjemmel.Kitoláskor olyan hisztit vágott hogy le kellett fogni mert le akart ugrani az ágyról.Az én kislányom akkor megszületett a róla készített videón végig hallható aláfestő zeneként a masik kismama ordibálása.

Ez má szerintem is túlzas volt.

2016. nov. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nem szeretik, ha kiabál az ember lánya. Mondjuk én nem kiabáltam, csak azt hajtogattam, hogy tuti nem élem túl :)
2016. nov. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!