Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek 5 hetesen a...

Szerintetek 5 hetesen a petezsák 8mm az jó? Szikhólyag az nincs, nem látott a doki semmit.2 hét múlva lesz a következö uh. Szerintetek lehet baba?

Figyelt kérdés
2016. nov. 23. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
5+5 voltam 12 mm petezsák szikhólyagot azon a gépen még nem láttunk, utánna 7+3 napon már embrió is látszott
2016. nov. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez jo, csak tul koran mentel, egy het mulva jobb lett volna.

Nekem a 7mm-es petezsakra (nem latszott benne semmi) 5 hetes terhesseget mondtak, tehat ez egyezik a tieddel. Igaz, en akkor mar majd 7 hetes voltam, tehat nekem nem lett jo vege a dolognak, mert tobb, mint masfel hetes lemaradas volt.

De 5 hetes terhessegnek tokeletes ez a meret.

2016. nov. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
5+6 hetesen bevéreztem, így doki, akkor 9 mm volt a petezsák. 1 hét múlva, 6+6 hetesen már pulzált :)
2016. nov. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Igen korán mentem..2 hét telt a pozi teszt es a doki közt.majd 2 hét múlva megyek ismét

2016. nov. 24. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!