Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Félek az apás szüléstől, nem...

Félek az apás szüléstől, nem tudom, hogy jó ötlet-e. Nektek milyen volt? Miben tudott segíteni a férjetek/párotok?

Figyelt kérdés

Tudom, sok ilyen kérdés van, de azok valamivel régebbiek. Frissen szült anyák tanácsait várom, mert az elmúlt hét hónapban nem tudtam eldönteni, hogy jó ötlet-e, hogy a párom is bent legyen (ő bejönne)s alig maradt időm.

Vajúdáskor miben segített?

Mennyire volt "meghitt"?

Ki mire emlékszik?

Köszi:)


2016. dec. 15. 00:02
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok! Ide ültettem a picur édesapját, hogy ő is olvassa el a tanácsokat és az átélt élményeket! Hagyni fogom neki, ha parázik, kiküldöm. Mindenkinek jó egészséget.
2016. dec. 16. 23:20
 22/24 anonim ***** válasza:
Örülök h így dontottel, tényleg jó ha van bent ismerős arc m nem könnyű végig vinni a szulest. Nekem nem tudott bejönni a fogadott szulesznom emiatt ügyeleteseknel szültem. Mégis mindenki olyan kedves volt h le a kalappal előttük! Könnyű és gyors szulest kívánok majd pedig sok boldogságot a picur hoz🙂 Lesz benne részletek!!
2016. dec. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nekem eszméletlen nagy biztonságérzetet adott h bent van ő is! Én edával szültem szóval a vajúdás alatt beszélgettünk vártuk h teljen az idő. A végén már durva volt akkor már nem hatott az eda...akkor már nem tudtam másra gondolni csak h fáj és h nyomjak. Amikor kibújt az valami felejthetetlen volt. Mindketten sírtunk és együtt örültünk a kisfiunknak. Szinte katartikus volt!
2016. dec. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nekünk meghitt volt, a vajúdás alatt hagytak kettesben is minket, beszélgettünk, masszírozta a derekamat, legyezett, hozzábújtam. Nem látott amúgy semmi olyat.

A végén kiküldték, szegény nagyon ki volt, rossz volt néznie, hogy szenvedek és nem tud segíteni. De mondta, hogy akkor döntötte el, hogy engem örökké szeretni fog, jobban mint eddig, mert mi mindent végigcsinálok értünk!:D Ez is egy fantasztikus közös élményünk lett, megerősítette a kapcsolatunkat.

Végülis az utolsó 4 nyomásnál nem volt csak bent, nekem akkor nem hiányzott, csak az orvosra figyeltem.

2017. jan. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!