Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a vajúdáshoz kapok edát, a...

Ha a vajúdáshoz kapok edát, a kitolás az mennyire fájdalmas? Vagy hat még arra az időszakra is kicsit?

Figyelt kérdés
Lehet meglesz a héten a babám,bár még lenne másfél hetünk,és már állandóan ez foglalkoztat,edával szeretnék majd szülni.
2010. máj. 5. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Szüléstől függően adagolják még kitolás alatt is. Van, akinek még a gátvarráskor is adják, míg másnak a kitolás elején elzárják a csapot :)

Ezt sajnos nem lehet előre tudni, ott és akkor fog kiderülni.

Azt is érdemes tudni, hogy amíg ki nem tágulsz 2 ujjnyira, addig nem adnak, illetve ha 4 ujjnyival mész be, akkor megint nem szívesen adnak.

2010. máj. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos össze hasonlítási alapom nincs, mert első babámat szültem edával. Úgy adagolják, hogy a kitolásra már nem hat, legalábbis én akkor már nem éreztem a hatását. Folyamatosan vizsgáltak, hogy meddig adhatnak még. Utána a varrásra is kaptam még egy adagot, de őszintén az már nekem nem hatott. Amúgy a kitolással 20 perc alatt megvoltam. :o)

Könnyű szülést kívánok Neked!

7 hetes kislány anyukája

2010. máj. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!