Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 1 gyerek helyett 3. Valakinek...

1 gyerek helyett 3. Valakinek bármilyen tanácsa esetleg lenne?

Figyelt kérdés

Szóval. A férjemmel eljutottunk oda, hogy akarunk egy kisbabát. Minden okés volt, teherbe is estem. Nagyon boldogok voltunk. Kisfiút vártunk, a férjem már a pozitiv orvosi vizsga után a neveken, és hasonlókon gondolkozott.


Aztán eljött az a pillanat, amikor szinte lesokkoltam. Az orvos tudatta velem, hogy hármasikrek vannak a pocakomban.

Én aranyosnak tartom az ikreket, aranyos, ahogy hasonlitanak egymásra, stb, de hogy nekem is legyenek...?


Természetesen nem arra célozgatok, hogy nem várom őket. Nagyon várom. Mindhármat. Csak hát... elköltöztünk egy picit nagyobb házba, hogy a gyerekek kényelmesen elférjenek. Ez nem volt olcsó mulatság. Attól félek, hogy nehéz lesz a babákkal, mint pénzügyileg, mint lelkileg. Hisz, ha egy gyerek sir, még oké. Na de 3?

A férjemnek és nekem is jó munkahelyünk van, anyósomék is itt laknak egy órányira, tehát bármikor tudnak segiteni, de én mégis félek picit.


Aki esetleg hasonló cipőben van/volt, letudná irni hogy s mint boldogultak? Nagyon megköszönném. Rám férne pár jó tanács. :D



2017. jan. 27. 20:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
66%
34 hét. 😊 utolsó vagyok
2017. jan. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
2017. jan. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!