Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek is jogos az orvos...

Szerintetek is jogos az orvos beszólása?

Figyelt kérdés
2hete szültem,de amit akkor az orvos mondott azóta is érzékenyen érint.Nem volt fogadott orvosom sajnos,de már bánom.:(Nem akartak beindulni a fájások és kaptam oxitocint és tágító zselét,de egyiknek sem volt hatása.4óra várakozás után bejött a orvos megvizsgált majd ezt mondta:látom 24 éves hát gratulálok hogy ien felelőtlen volt,vetette volna el akkor nem kellene megcsászározni.Amugyis mi maga,hogy nem hat az oxitocin?Majdnem elsírtam magam 6éve vagyunk együtt a párommal 1év kellett hogy összejöjjön a baba.Dolgoztunk rendesen,ugy vártuk a picit.De,annyi a szerencse hogy nem ő császározott hanem egy másik orvos aki sokkal kedvesebb volt.Azóta boldogság van,de ha vissza gondolok elkapna sírás,mivan ha igaza volt és nem vagyunk jo szülők.:(
2017. febr. 22. 08:38
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
97%

Nincs igaza.dehogy.ez egy bunko.

En 18 es 20 evesen szultem az elso kettot.ha nincs az orvosom en sem uszom meg az ilyen beszolasokat.igaz,hogy fiatal voltam,de imadom a gyerekeim a mai napig.megkapnak mindent,nem szarmazik hatranyuk abbol,hogy fiatalon szultem.

Egy fiatal anyuka is lehet jo szulo.es egy idosebb is rossz.

Gratulalok a picihez,sok boldogsagot nektek.es felejtsd el amit az orvos mondott.

2017. febr. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Tudom nehèz de ne fog lake vele.. biztos egy megkederedett hulye.:/
2017. febr. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
87%
Foglalkozz*
2017. febr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Ez a sztori olyan durva, hogy jön, hogy ne higgyem el... ha igaz, akkor kérlek írd meg a praxisblogon, pont az ilyenekért van az az oldal! Anonim, úgyhogy a nevedet sem kell vállalnod hozzá, illetve az orvos nevét sem kell kiírnod, elég a kórházét. Ha ez tényleg megtörtént, akkor mindenképp érdemes nyilvánosságra hozni.
2017. febr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
ez egy bunkó paraszt doki volt! nem is értem,hogy hogy vette ehhez a bátorságot hogy így beszéljen veled..-én biztos nem bírtam volna megállni,hogy ne mondjak valamit ezekre a megjegyzésekre..
2017. febr. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

Elég durva, ha ilyet mondott.

Betegjogi képviselőhöz fordulnék a helyedben. Ilyet akkor sincs joga mondani, ha 16 éves vagy.

Volt ott veled más is? Férjed pl? Csak hogy legyen tanu.


Természetesen nincs igaza.

Egyrészt nem ő dönti el, ki milyen szülő, másrészt ez nem kor kérdése amúgy sem. Egyébként pedig nem vállaltatok túl korán babát. Biztos lehetsz benne, ha 30 lennél, akkor az a baja, hogy már túl öreg vagy.


Erre szoktam azt mondani, hogy sajnos ma sok orvos azért dolgozik még Magyarországon, mert olyan car, hogy külföldön nem kellett. :(

2017. febr. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nincs igaza. A 24 éves kor teljesen normális szülésre. Sőt, az egyik legideálisabb biológiailag. 30 felett már nő a kockázat. Ezt egy orvos tudhatná. Egy normális 24 éves már nem kislány. Nyugodtan lehet anya. Gondolom az orvos anyja is ilyen korban szült. 25 alatt volt szokás akkoriban. Én jelenteném. Ki nem állhatom az ilyen férgeket. Ugyanez rendel magánban is. Gondolom ott a fenekét is kinyalja az embernek. Itt meg direkt bunkózik, hogy menekülj fizetőshöz.
2017. febr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
79%

Simán el tudom hinni. Az orvosok 90%-a egy kultúrálatlan paraszt. Engem 40 fokos lázzal üvöltöttek le, miért nem a lakcímem szerinti kórházba mentem. Hát pont a szüleimnél töltöttem egy kis időt akkoriban, de ők biztos nagy örömmel utaztak volna 300 km-t.


Ne edd magad rajta, úgyse tudsz mit tenni.

2017. febr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Sajnos igaz,Zala megyei korház.Azt monta a vizites,hogy azért volt ien bunkó a orvos mert félt hogy neki kell császároznia és ő nem szeret dolgozni.De,ez nem ok hogy így beszéljen nem tehettem róla hogy nem ment minden simán.Köszönöm a pozitiv válaszokat.
2017. febr. 22. 09:12
 10/42 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon nehezen hiszem, hogy józan, értelmes orvos ilyet mondott volna (eüs vagyok, hallottam cifrább kamusztorikat is, amikről pontosan tudom, hogy közelébe nem járt a valóságnak), de ha valóban megtörtént, akkor ennek _következményének_ kell lennie. Az is jó taktika, hogyha elhajtanak, akkor névvel-kórházzal kiírod a praxisblogra, facebookon megosztod. Ha tényleg ez megtörtént, akkor máskor is előfordulhatott, és lesznek még áldozatot. Nem szabad hallgatni, a szemetet el kell takarítani. Vonatkozik ez a tahó állat orvosokra és a kamugép betegekre is.
2017. febr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!