Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek is jogos az orvos...

Szerintetek is jogos az orvos beszólása?

Figyelt kérdés
2hete szültem,de amit akkor az orvos mondott azóta is érzékenyen érint.Nem volt fogadott orvosom sajnos,de már bánom.:(Nem akartak beindulni a fájások és kaptam oxitocint és tágító zselét,de egyiknek sem volt hatása.4óra várakozás után bejött a orvos megvizsgált majd ezt mondta:látom 24 éves hát gratulálok hogy ien felelőtlen volt,vetette volna el akkor nem kellene megcsászározni.Amugyis mi maga,hogy nem hat az oxitocin?Majdnem elsírtam magam 6éve vagyunk együtt a párommal 1év kellett hogy összejöjjön a baba.Dolgoztunk rendesen,ugy vártuk a picit.De,annyi a szerencse hogy nem ő császározott hanem egy másik orvos aki sokkal kedvesebb volt.Azóta boldogság van,de ha vissza gondolok elkapna sírás,mivan ha igaza volt és nem vagyunk jo szülők.:(
2017. febr. 22. 08:38
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
88%

Én jeleztem. Kapott egy ejnye-bejnyét. Ennyi. Ha ismernéd a főorvost, tudnád. Annyi történt még, hogy a dokim nagyon lecseszte, és megmondta neki, hogy kerüljön el. Ennek következményeként, amikor a nőgyógyászaton feküdtem később ((sajnos gyakori vendég vagyok), akkor vizitkor átugrott engem mintha ott sem lennék. De legalább nem szólt be és nem nyúlt hozzám egy ujjal sem. Szívem szerint eltörtem volna a kezét, hogy emlékezzen az esetre.

Egyébként nem egy kőbunkó van egerszegen. Ha mindet elküldenék, akkor be kellene zárni az osztályt.

2017. febr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék ebből ügyet.A páromnak nem is mondtam ő akkor öltözött a korházi ruhába,csak a szűlésznő volt mellettem,de nem volt meglepődve a beszóláson csak elkezdett beszélni arról hogy mi következik.Azért írtam ide mert jót tesz a lelkemnek hogy itt ki írhattam és köszönöm hogy lelket öntöttetek belém.Nem foglalkozom tovább a dologgal.De,ezután messziről elkerülöm azt az embert és járok magánba nődokihoz.Nem Egerszegi korház.De,sajnálattal látom hogy nem csak egy ien túlfizetett bunkó orvos van:(Talán csak rossz napja volt,de ez a nőkön nem segít főleg hogy kiszolgáltatott helyzetbe van ienkor az ember.
2017. febr. 22. 11:28
 23/42 anonim ***** válasza:
52%
iLYen!!!!!!!!!
2017. febr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
29%
Én ebből egy szót se hiszek el, napok óta megint megy itt a mikor szüljünk provokáció.
2017. febr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
84%
Minden kórházban van olyan, hogy betegjogi képviselő. Szerintem nyugodtan felkeresheted az üggyel.
2017. febr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
84%
Én is zala megyei kórházban szültem, de nekem volt fogadott dokim, szerencsére. Ott is volt egy orvos, hasonlóan viselkedett, bár azért az nem volt ennyire durva. A szobatársamat reggel hozták, 5 perces fájásai voltak, felvették az osztályra, majd vizitkor közölte vele az orvos, szószerint így: Magát minek vették fel az osztályra, az nst gép nem mutat fájást, nem fog ma szülni. Majd a délutáni vizitnél már nagyon rosszul volt szegény, mire azt mondta neki az orvos, Ne színészkedjen már, attól hogy bőg még nem fog szülni. Hajnalban császározták, mert esett a baba szívhangja. Szóval vannak ilyen bunkó orvosok. Ne foglalkozz vele.
2017. febr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
Na pont ezért praktizálnak még mindig az ilyen orvosok! Mert névtelenül mindenkinek megy a panaszkodás, de amikor tenni kéne, akkor mindenki lapít, mint szar a gazban. Van egy csomó lehetőség, betegjogi képviselő, sajtó, kórházi vezetőség, ezt a történetet mindenhol el kéne mondani, doki nevének megjelölésével. De persze, itt panaszkodni könnyebb, mint valóban tenni valamit.
2017. febr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira durva, hogy ezt kb. úgy tudom elképzelni, hogy az orvos be volt rúgva. Magától nem lehet ilyen bunkó.Vagy ha igen,akkor miért nem rúgták már ki. Felfoghatatlan! Persze az sem elfogadható, ha iszik, sőt! Én ezek miatt, meg a később hozzá kerülő kismamák érdekében biztos, hogy lépnék!
2017. febr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó lényegre tapintottal. Van orvos, amelyik ittas, amikor ügyeletes. Az egyik korábbi főorvos pl azért volt kénytelen távozni, mert ittasan embert gázolt... Ez valami kór a zegi nődokik között. Több alkoholista is van közöttük. De ezt hogyan bizonyítsa bárki? Főleg, ha a vezetőséget nem is érdekli...
2017. febr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Könnyű mondani hogy pereskedjen az ember.De,kinek van szüksége egy hosszadalmas procedúrára,bizonyíték nélkül.Mert hogy a szűlésznő nem állna mellettem az biiztos.Hallgatnak a nők mert elég az egyszeri megaláztatás nem válalnék még több beszólást és kérdőre vonást.Bár sajnos ahol ez egyszer megesik többször is biztos vagyok benne.Én nem megyek a közelébe az úrnak,így elfelejtem a dolgot ídővel.
2017. febr. 22. 13:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!