Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek is jogos az orvos...

Szerintetek is jogos az orvos beszólása?

Figyelt kérdés
2hete szültem,de amit akkor az orvos mondott azóta is érzékenyen érint.Nem volt fogadott orvosom sajnos,de már bánom.:(Nem akartak beindulni a fájások és kaptam oxitocint és tágító zselét,de egyiknek sem volt hatása.4óra várakozás után bejött a orvos megvizsgált majd ezt mondta:látom 24 éves hát gratulálok hogy ien felelőtlen volt,vetette volna el akkor nem kellene megcsászározni.Amugyis mi maga,hogy nem hat az oxitocin?Majdnem elsírtam magam 6éve vagyunk együtt a párommal 1év kellett hogy összejöjjön a baba.Dolgoztunk rendesen,ugy vártuk a picit.De,annyi a szerencse hogy nem ő császározott hanem egy másik orvos aki sokkal kedvesebb volt.Azóta boldogság van,de ha vissza gondolok elkapna sírás,mivan ha igaza volt és nem vagyunk jo szülők.:(
2017. febr. 22. 08:38
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
82%

Régen is voltak ilyenek.


A 70-es években a klinikán dolgozott egy közönséges doktornő, aki a fenyegető vetéléses kismamákkal beszélt trágáran, mutogatott durvaságokat. Aztán áthelyezték a János kórházba, FŐORVOSASSZONYnak.


Sajnos az orvosok megvédik egymást, hiába tudják, hogy milyen a másik.

2017. febr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan írjátok ki a nevét a mélyen "tisztelt" doktor uraknak! Én nyáron fogok szülni Zalaegerszegen, azért nem lenne rossz tudni kire hogyan készüljek,
2017. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!