Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek is jogos az orvos...

Szerintetek is jogos az orvos beszólása?

Figyelt kérdés
2hete szültem,de amit akkor az orvos mondott azóta is érzékenyen érint.Nem volt fogadott orvosom sajnos,de már bánom.:(Nem akartak beindulni a fájások és kaptam oxitocint és tágító zselét,de egyiknek sem volt hatása.4óra várakozás után bejött a orvos megvizsgált majd ezt mondta:látom 24 éves hát gratulálok hogy ien felelőtlen volt,vetette volna el akkor nem kellene megcsászározni.Amugyis mi maga,hogy nem hat az oxitocin?Majdnem elsírtam magam 6éve vagyunk együtt a párommal 1év kellett hogy összejöjjön a baba.Dolgoztunk rendesen,ugy vártuk a picit.De,annyi a szerencse hogy nem ő császározott hanem egy másik orvos aki sokkal kedvesebb volt.Azóta boldogság van,de ha vissza gondolok elkapna sírás,mivan ha igaza volt és nem vagyunk jo szülők.:(
2017. febr. 22. 08:38
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
71%
Ne haragudj, de én is egerszegen szültem. Én is kifogtam egy bunkó ügyeletest. Privátban megírnád a nevét, hogy ki volt? Kíváncsi vagyok ugyanaz-e, aki velem is szemétkedett (volt fogadott orvosom, de ugye szülés beindulásakor itt úgy szokás, hogy az ügyeletes megvizsgál és ha úgy látja, akkor ő hívja a dokit). Nah ez az ügyeletes úgy megvizsgált, hogy sírtam és kiröhögött, hogy akkor kellet volna erre gondolni, hogy fájdalmas a szülés, amikor felcsináltattam magam. Az egész szulesben a legfajdalmasabb az a vizsgálat volt egyébként. De ő szerinte nem is indult be a szülés, csak hisztiztem. Könyörögtem, hogy hívja az orvosom. Végül a szülésznő hívta fel, megyek óra alatt bent volt és egy óra múlva már a kezemben volt a fiunk...
2017. febr. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
90%
Ne foglalkozz vele, ez egy bunkó. Így nem lehet viselkedni senkinek, nem hogy egy orvosnak. Szégyen. Csalódott vagyok, ilyen alapon velünk is előfordulhat hasonló. Lépj túl ezen, kifogtál egy idiótát, nem kell látnod többet.
2017. febr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%

Siman feljelentenem vagy irnek a sajtosoknak...


Nalunk egyszer egy vajudo nonel mondtak hogy akkor us orditott mikor csinaltak a gyermeket?


Egy hires doktorno.meg vetelesemkor mondta hogy hova vagyok elkeseredve 25,eves vagyok nem 40...mar ennyitol ereztem h szembe kopom...😒


En kb 1-1,5 honap mulva szulok. Kivancsi leszek...

2017. febr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkepp panaszt tennek. Ha jogi uton nem is de a korhaz igazgatojanal mindenkepp. Attol fuggoen mennyire bizonyithato.

Amugy meg szegyellje magat az ilyen mocsoklada orvosnak nem mondhato az allam draga penzen kitanult hulladek...

2017. febr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
58%
"dikk"... micsoda??... akkor én is felelőtlen vagyok mert én is 24 évesen szültem.. házasságban született a kislányunk dolgoztunk mellette.. mit képzelnek magukról az orvosok ez elképesztő.
2017. febr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
75%
Egyetértek,de könyörgöm,mielőtt bárhová is írsz bármilyen panaszt: "iLYen" így kell írni!
2017. febr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
29%

Valoszinu eltulzod a sztorit, ilyet nem mondhatott.

Ha megis, akkor meg nem itt a gyakorikerdeseken kell idegeneknek reklamalni, hanem a betegjogi kepviselohoz menni, vagy jelenteni az orvosi kamaranal. Tudod, nema gyereknek anyja sem erti a szavat.

2017. febr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem is megírnád a nevét. Én is egerszegen fogok szülni, van orvosom is.

Én is kifogtam többször is, lent az ügyeleten egy ritka bunkó nőgyógyászt. Ezért fogadtam orvost.

2017. febr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

Atyaég!

Én a helyedben jelenteném.

20 éves vagyok, 2 hónapja szültem, Budapesten egy baba-mama barát kórházban. A terhességem nem volt komplikált, így úgy döntöttünk párommal, hogy nem fogadunk fel se dokit, se szülésznőt.

Mindkettő végig mellettem volt, a szülésznő folyamatosan bíztatott. És így szuper élmény volt a szülés.


Nagyon sajnálom, hogy ilyen tuskó volt a doki. De ne aggódj, teljesen jó korban szültél! Ez a legideálisabb. És nem attól lesz valaki rossz anya, ha fiatal. Én láttam 30 feletti nőt aki le sem tojta a gyerekeit.

Ha van tanu aki még hallotta ezt akkor vidd magaddal, mindenképp. Nem hagynám, hogy egy ilyen ember az egészségügyben dolgozzon.

2017. febr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
93%
ha mindenki jelentené azt az egerszegi nődokit, akire itt panaszkodtok, lehet már rég nem dolgozna ott. de ahogy látom, a főnökségnek senki nem jelzett, így folytathatja amit csinál, alázhatja a kismamákat. Csak jelezni kéne, legalább egymást védjük már meg az ilyen bunkókkal szemben...
2017. febr. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!