Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOS! Nem tudom hogy hogyan...

SOS! Nem tudom hogy hogyan szamoljam a fajasokat. Milyen erzes az igazi szules fajdalmak?

Figyelt kérdés

Kerem ne nezzetek hulyenek, a fajasaim allandoan vannak, van hogy erosebben erzem a gorcsoket. Ugy erzem hogy a derekamtol sugarzik elore.. olyasmi mint a menstruacios fajasok.. de nem tudom hogy szamoljam.. ha szinte allandoan faj..

Ejjel bementunk a sürgősségire mert megijedtem.. de meg zart a mehszajam.. azt mondta az orvos, hogy ha majd min. 30 másodpercig tart egy fajas es kb 4 percenkent akkor menjek be.. de azt is mondta hogy ha akarom bennmaradhatok.. de nem biztos hogy beindul meg ma a szules..

Legyszi segitsetek.. elso gyerek, es elegge parazom, hogy melyik fajasok az igazi vajudas fajasok..

Koszonom elore is.

38+3 hetes anyuka



2017. febr. 28. 11:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon becsaposak voltak...elso babaval befektettek miutan lejart a kiirt idopont. Burokrepesztessel inditottak. Utana egy 45percre kezdodtek a fajasok.4ora alatt meglett. Masodik babaval husvet masnapja volt amikor du.5fele elindultam anyumhoz a lanyommal. 1-2 joslo jelentkezett ami ugyan ritkan jott de azert vettem egy meleg furdot. Aztan hazaindultunk. Utkozben erosebbnek ereztem. Hazaerve 1 oran keresztul mertem a fajasokat de rendszertelenul jottek. Nem voltak igazan pontosak de vegul kihivtuk a mentot....ekozben pisilnem kellett de sikeresen elfolyt a magzatvizem attol kezdve megallas nelkuli TOLOFAJASOK jottek. Eppen hogy kiert a mento az agyon fekve megszuletett a leanyzom. Harmadik babussal ismet korhazban voltam vele is burkot repesztettek. Na itt aztan alig jott a fajas es szinte csak akkor ha alltam.ugyhogy 3ora kinlodas utan 1oraig csak setaltam mire jottek a tolok.ugyhogy nekem mind harom szulesnel maskepp jottek a fajasok. Az otthonszulesembol kiindulva en a helyedben bemennek a korhazba ha bizonytalan vagy!:)
2017. márc. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!