Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan, akinek nem sikerült...

Van olyan, akinek nem sikerült a gátvédelem?

Figyelt kérdés
Annyi jót olvasok a gátvédelemről, meg hogy milyen sokan karcolás nélkül megússzák, illetve 1-2 öltéssel, hogy iszonyú szerencsétlennek és bénának érzem magam, hogy kívül is és belül is varrni kellett. Amikor varrtak, azt hittem, nekem is csak kicsi valami van, és azért tart soká, mert szépen dolgoznak. Borzasztó érzés volt ráeszmélni, hogy az a varrat 2-3 centi,azaz majdnem végig... Belül meg fogalmam sincs :( Leirhatatlanul csalódott vagyok, mert minden körülmény adott volt: hetekig volt előtte gátmasszázs, baba nem jött túl gyorsan, normális méretű, nem háton fekve szültem.

2017. ápr. 22. 00:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
29%
3 éve várunk a babára. Te érzed magad iszonyú szerencsétlennek, benanak és csalódottnak...?! Ezért?!
2017. ápr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Hát legközelebb már okosabb leszek. De azért igazán szólhattak volna menet közben, mert végig azt szajkózták, hogy nem nyomok elég sokáig meg elég erősen, nem jon ki a gyerek


Utolsó, sajnálom :( Tudom, hogy jogos a felvetésed, de nekem ez fontos lett volna, még akkor is, ha hülyeségnek tűnik :(

2017. ápr. 23. 01:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!