Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 45 évesen vállalnátok gyereket?

45 évesen vállalnátok gyereket?

Figyelt kérdés
Egészséges a szülés 45 évesen?

2017. jún. 5. 08:03
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
22%
nem!!!! mindennek megvan a maga ideje....
2017. jún. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Nyilván kockázatosabb, mint fiatalabban...

Nem tudom egyértelműen mondani, de feltételesen lenne az az élethelyzet amibe vállalnám, igen. (Nálam itt van a lélektani/elvi határ, ha már kort kéne mondani, hogy meddig... Aztán meg minden annyira szubjektív és helyzet függő, hogy nehéz így "okoskodni")

2017. jún. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Ha jonni akarna a baba, nem allnek az utjaba 40 folott sem;)
2017. jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Így, hogy van már gyerekem, egyértelműen azt mondom, hogy nem szülnék 40 felett, legalábbis szándékosan. Tervezem is 40 évesen elköttetni magam, mert utána már biztos nem akarok majd gyereket. Ugyanakkor ha becsúszna, biztos, hogy abortuszra nem mennék, megtartanám, szeretetben felnevelném, de első körben nem lenne felhőtlen az örömöm.

Ha nem lenne még gyerekem ennyi idősen, nem tudom... egyrészről ott van bennem, hogy ez azért már tényleg húzós kor ilyen szempontból, másrészről sosem tudtam magam elképzelni gyermektelenül. Tényleg nem tudom, hogy az ésszerűség kerekedne-e felül, vagy a vágyam a gyerekre.

2017. jún. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
11%
Nem vállalnék. 30-32 a plafon.
2017. jún. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
25össel egyezik a véleményem!
2017. jún. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Kizárt .
2021. szept. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!