Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utan 2,5 hónappal sem...

Szülés utan 2,5 hónappal sem megy az együttlét?

Figyelt kérdés

Vágtak, varrtak. A varrat "szépen" begyulladt, hetekig ülni/menni alig tudtam.

Már csak a szex gondolata is fáj... ha próbálkoznánk, fáj... valami tipp, hogy jobb legyen?


2017. jún. 19. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sok síkosító és még több idő... Igazság szerint 20 hónapja szültem, és még mindig nem az igazi, de már legalább nem 0 a libidóm. Legyen 3,5 a 10-es skálán. :/
2017. jún. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Nekem másfél év eltelt mire teljesen fájdalmommentesen együtt tudtunk lenni. Azt hittem sose lesz már jó... A libidóm.most is a bèka segge alatt van, de ha ráveszem magam már minden ok. Még mindig szoptatok, a dokim szerint a szoptatás miatti hormonális változások miatt fájt a szex. Valóban akkor javult amikor már kevesebbet szoptattam.
2017. jún. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi a fájdalom miatt eleinte másképp oldottuk meg a dolgot. Nem igazán volt behatolás. Ha igen, akkor csak épp valameddig, sosem tudtuk úgy "befejezni".

Mi is vettünk síkosítót (Aloe verásat, hátha az kevésbé irritáló) és türelmesen figyeltük, hogyan jó.

Bár nálam nem volt gyulladás, de kiderült, bizonyos pózokban kevésbé kellemetlen. Próbálkozzatok esetleg új formációt keresni, hátha az "irány" is közre játszik.

Amúgy meg igen, örülj, hogy van libidód! :) Szerencsés vagy ebben.

2017. jún. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!