Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni betét: melyiket...

Szülés utáni betét: melyiket és mennyit?

Figyelt kérdés

Ma voltam DM-ben. Többen ajánlották a saját márkás (Jessa) betéteket. Na most ebből nagyon sokféle választék volt. Voltak egészségügyi meg még inkontinencia betétek is. Ti melyiket vettétek?

Ha az ember a legrosszabbra készül,hogy sokat fog vérezni,akkor kell már az a "sok cseppes" inkontinencia betét,vagy azért elég a legerősebb egészségügyi betét is.

A másik kérdésem pedig,hogy ti hány csomaggal (hány darabosat) vettetek amit a kórházi csomagba raktatok?

Előre is köszönöm a segítségeteket!


2017. aug. 22. 13:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is tenát vettem, talán 8-10 darabot (megbontották a patikában és adtak darabra is). mire mentüönk haza, mér elég volt a sima éjszakai always.
2017. aug. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első baba után a Chicco szülés utánija is kevés volt,fel óránként cseréltem szinte.

Második után alig véreztem ahhoz képest, Dm vastag éjszakai betét is elég volt.

2017. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Első héten a Tena-t használtam én is, a brutál hosszú brutál vastagat, utána pedig az Always fekete-lila csomagosat, jó hosszú és sok folyadékot felszív. Én sokáig véreztem és elég rendesen, szülés utáni napokban kellett csak a Tena utána tényleg elég volt az Always is.
2017. aug. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!