Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek megengedhető,...

Szerintetek megengedhető, hogy egy 6,5 éves kislány bent legyen a kistesója születésénél? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Van egy fiam 10 és egy lányom 6. Sokat beszélgettünk már a kistesóról és a kislányom közölte Ő bent szeretne lenni és látni, ahogy a pici megszületik. Én nem zárkóznék el ettől (feltéve, ha ott adott pillanatban úgy ítélem meg, hogy minden rendben van-lesz), de kíváncsi lennék a véleményetekre. Fiamat is megkérdeztem, de ő nem szeretne. Azt még tudni kell, hogy kislányom minden sebet, vágást, vérzést, kifordult testrészt...stb. szívesen néz meg - szeret segíteni és sajnos volt már hogy testközelből látott balesetet és akkor is segíteni akart. Szerintem eü beállítottságú eléggé.

2017. aug. 23. 13:57
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Már látott szülés videót és tetszett neki, ahogy a baba kibújik- ő persze rögtön tudományos részét kezdte kérdezni (hogy össze kell e varrni utána stb.)- mondom, hogy eü beállítottságú...
2017. aug. 23. 14:42
 12/42 anonim ***** válasza:
86%

Figyu, az alfeledből fog előjönni egy gyerek... Ez mèg egy felnőttnek is trauma, nehogy egy gyereknek!

Èn nem mutogatnám magam ilyen helyzetben a gyerekeimnek, bőven elèg, ha a "baj" másik okozója van velem, már ha velem akar lenni. A látványt is hagyjuk, semmi szèpet nem látna. Csak ha tèged összeraktak, a gyereket meg lefürdettèk!

2017. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
92%

Nah, okè!

Itt álljunk meg! Te szülèsvideókat mutogatsz egy 6èvesnek???

2017. aug. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
92%
Remèlem, a gyerekgyártás folyamatát mèg nem mutattad meg neki videón...
2017. aug. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
Én kiskamaszként megtaláltam anyu régi naplóját és beleolvastam, pont annál a résznél, ahol az én születésemet ecseteli részletesen. Nekem nagyon nem tetszett, megrázó volt, ha egy idegen nő lett volna, az más lett volna, de anyukámról nem akartam ilyet olvasni.
2017. aug. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
Hát bocs, de szerintem te nem vagy normális. 6 és fél éves! Nem szülésvideokat kellene neki mutogatni! Az meg végképp abnormális dolog, hogy megnézetnéd vele a szülésedet! Te se nézed meg ahogy szétreped a vaginád, akkor miért kellene ezt néznie egy kisgyereknek? Te nem voltál gyerek? Másképp látja a világot, mint egy felnőtt. Ja és baleseteket se kellene neki mutogatnod.
2017. aug. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdező, Te már eldöntötted, hogy ott lehet, de ha nem otthon szülsz, akkor hálisten nem fogják megengedni. De Te tudod. Vagy rosszul sül el, vagy nem. Abban sem lehetsz biztos, hogy nem kerülsz olyan állapotba, amitől a gyerek megrémül.... és ha a gyereket ki kell vinni, kivel lesz? Mert akkor aki még bent van családtag, annak is ki kell menni ám vele, mert felügyelet nélkül nem lehet otthagyni a kislányt. Te meg maradsz egyedül. Te dolgod, én nem tenném!
2017. aug. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

Az én 6 évesem is mondta, hogy be akar jönni, de nekem meg sem forult a fejemben, hogy megengedjem...

Sokszor egy férjnek is nehéz tehetetlenül nézni, ahogy szenved a felesége, mit érezne egy gyerek, ha az anyját látná így?

2017. aug. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
90%
Vajon a te kisláyod érdeklődését szolgálod ki a kifordult belső szervekkel (jézusom!!!) vagy a kislányod azért érdeklődik ilyen élénken a vér és a sebek iránt, mert látja, h ez neked imponál és meg akar felelni az anyjának? Ez a kislány épphogy kijárta az ovit. Ami nálatok otthon van, az beteges. Ha ezzel akar foglalkozni, akkor erre a pályára is fog lépni, ha arra kerül a sor. Most viszont te vezeted őt, nem ő téged.
2017. aug. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
93%

Biztos nem engedném kicsi még hozzá.

Jó oké orvosos dolgok érdeklik de egy felnőtt számára is nehéz feldolgozni, nem hogy egy 6 évesnek. A hangok, a helyzet, a vér, a szagok bele sem merek gondolni.a másik nem hinném, hogy beengedik oda.

Mi lesz ha elájul? Sokkot kap? Hány? Sír? Ki nyugtatja meg? Mennyire zavarja majd az orvost..

2017. aug. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!