Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első babás anyukák, Titeket...

Első babás anyukák, Titeket mennyire viselt meg "odalent" a hüvelyi úton történő szülés?

Figyelt kérdés
25 hetes kismama vagyok első babával és az érdekelne, hogy nektek mennyire változtak meg a dolgok odalent, és hogy a szülés után milyen a nemi életetek? Kell aggódnom emiatt? Vagy a szülés után visszaáll minden az eredetibe? Ti mit tapasztaltatok? Kérlek normális válaszokat adjatok! kérlek írjátok mennyi idősek vagytok!

2017. szept. 12. 10:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Libidóm 0 volt mindkét szülés után jó sok hosszú hónapig, de magával a területtel nem volt baj, pár hétig láthatóan tágabb volt a hüvelyem, de úgysem használtam úgyhogy mindegy volt

(Mindkétszer volt gátmetszésem, ha nem látom a zárójelentésen nem is tudtam volna meg)

2017. szept. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
56%

Szülés, ahol én irányítok - Marie F. Mongan

Először is ezt a könyvet olvasd el, még van időd, megéri!



Szülés után sokáig varrt a doki, mert teljesen szétszakadtam méhszáj, hüvely, gát. Ez azért történhetett meg, mert az orvos siettette a szülést és kinyomta belőlem a fiamat.

Egyébként minden rendbejött odalent, a gátmetszésnek megmaradt a nyoma. A nemi életünk is nagyon jó. Ne aggódj. A szülés utáni 6 hetet érdemes kivárni.


Tavaly szültem 32 évesen, első baba.

2017. szept. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
75%
Hosszú, nehéz szülés volt, hozzám képest nagy baba, nehezen tágultam, a doki kézzel rásegített stb. Szóval nem volt leányálom. Gátmetszés volt, előre kértem, hogy ha szükséges kérdés nélkül vágjon, nehogy szétrepedjek. Másnap már törökülésben ültem. 1-2 héttel később viszketett picit seb amikor estek ki a varratok. 6 héttel szülés után minden oké volt már, a szex is ugyan olyan jó volt (a férjemnek is). Szóval ne aggódj! Viszont szülés után ne nézegesd magad alul a tükörrel! :D :D 30 évesen szültem.
2017. szept. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
35%
Szia! Juniusban szultem gatmetszessel, semmit nem repedtem szerencsere, nagyjabol 2 hetig fajt a sebem, szexnel az elso par alkalom kellemetlen volt, nagyjabol 3 het utan ereztem azt hogy olyan mint elotte. Osszessegeben nagyon gyorsan gyogyultam, pedig 4 kilos babat szultem :)
2017. szept. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
37%
Es 21. Eves vagyok, ez lemaradt.
2017. szept. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

3 hónapja szültem, még mindig nem tudok szexelni a férjemmel annyira fáj mikor beakarja rakni. De alapjában véve nem fáj, csak olyankor olyan mintha szét akarna szakadni!

Gátmetszésem volt, nem volt vészes, már szülés után 3-4 héttel ugyanugy nézett ki mint az előtt, az intimtornát még csinálom azért! Csak ne fájna a szex ennyire :(

22 éves vagyok

2017. szept. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
80%
Ki az az idiota aki lepontoz mindenkit? :D
2017. szept. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
55%

Gyors és könnyű szülésem volt, gátmetszéssel, illetve úgy fogalmazott az orvos, hogy a gyerek kikaparta magának az utat, belül is varrni kell.


Belül semmi változást nem érzek, kívül sem, de ott látszik egy apró borsószemnyi kis fehéresebb heg.


A 3. Nap már nem éreztem, hogy varrtak.


Az első együttlét kb egy évre rá volt, pont, mint szülés elött, semmi sem változott.

2017. szept. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

29 éves vagyok 3 gyermekem van.

1.sürgősségi császár

2.hüvelyi szülés 3600grammos baba,jött mint a rakéta,hüvelyem végigrepedt,nagy gátmetszés.Szülés után 7 héttel voltunk először együtt.Kicsit kellemetlen volt,de pár alkalom után jobb lett mint szülés előtt.

3.szintén hüvelyi szülés.ő is sietett,de nem okozott akkora sérülést mint az előző,pici gátmetszés kellett a mérete miatt,4000g.8 héttel utána voltunk először együtt,jó volt,nem fájt.Én kicsit tágabbnak érzem magam,de a férjem nem vett észre változást.

2017. szept. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Meglepő módon sokan írjátok, hogy talán még jobb lett a helyzet! Ez bíztató! :)
2017. szept. 12. 20:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!