Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első babás anyukák, Titeket...

Első babás anyukák, Titeket mennyire viselt meg "odalent" a hüvelyi úton történő szülés?

Figyelt kérdés
25 hetes kismama vagyok első babával és az érdekelne, hogy nektek mennyire változtak meg a dolgok odalent, és hogy a szülés után milyen a nemi életetek? Kell aggódnom emiatt? Vagy a szülés után visszaáll minden az eredetibe? Ti mit tapasztaltatok? Kérlek normális válaszokat adjatok! kérlek írjátok mennyi idősek vagytok!

2017. szept. 12. 10:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
29 évesen szültem tavaly novemberben, 3500 grammos kislányt természetes úton gátvédelemmel, varrás, repedés nélkül. Semmilyen tünetem nem volt és azóta sincs, leszámítva, hogy 2 hétig olyan izomlázam volt a kitolástól, mint soha, mintha nem egy gyerek, hanem egy busz jött volna ki, pedig az egész életemet végig sportoltam:). Eleinte fájt szex elején maga a behatolás, de néhány perc után nem éreztem semmit. Férjem azt mondja, hogyha nem nézte volna végig nem hinné el, hogy ott kijött egy gyerek, mert semmi se változott. Majd a 4.gyerek után kiváncsi vagyok mit fog mondani:D. Még annyi, hogy kb a 4-5.hónaptól tiszta visszér volt a kis- és a nagyajkam, annyira csúnya volt, hogy a doki se látott még ilyet, ígérni se tudta, hogy sokkal jobb lesz szülés után, szerencsére 1 nappal utána nyoma sem volt:).
2017. szept. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
utolsó, nagyon szerencsés vagy, hogy így elmúlt a visszér! Bízom benne, hogy nálam sem lesz nagy változás, romlás a szülés után! én kihagytam, de 23 éves vagyok. Bízom abban, hogy talán mivel fiatal vagyok, hamar regenerálódik a testem majd.
2017. szept. 13. 07:01
 23/23 anonim ***** válasza:
55%

26 éves vagyok.

Természetes szülés, gátmetszés és varrás.


A varrást nem éreztem, ahogy a metszést sem. A varrat úgy begyógyult 1-2 hét alatt, hogy amikor megnéztem kistükörrel, nem láttam már a helyét.

Aranyerem valahogy a szülés után pár héttel jött ki, addig nem éreztem, de belső és ingadozó, hogy székeléskor fáj-e vagy sem..


A szülés után NEKEM két hét alatt kb rendbe jött minden. A szöveteim, mindenen visszatért a rendes formájába.

Fizikailag viszont még kérdéses volt, mert vártam a 6 hetes kontrollt.

A vizsgálaton mindent rendben talált a doki, de a tampont pl nem tudtam használni.. Valamiért nem maradt bent. Talán az 5. vagy 6. hónapban sikerült végre használnom.

Házasélet: Eleinte síkosítót kellett használni, de az aggódásomon kívül nem volt gond. De igen, nagyon paráztam. Erősebb volt a félelmem a kellemetlenség miatt, mint hogy élvezzem.. Lassan kellett visszaszokni, de rendben volt minden. Ami viszont nem fizikai az a libidó... Még 8 hónap után se tért vissza....


Most 8 hónap múltán kezdek visszatérni a rendes test tudatomhoz, hogy már nem feltétlenül féltem magam odalent ha együtt vagyunk a párommal. De igen, esztétikailag hamar visszaállt minden. Már az első hónapban. És nem, nem változott odabent semmi :)

2017. szept. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!