Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák, anyukák, ti hogy...

Kismamák, anyukák, ti hogy védekeztek a terhességi csíkok ellen?

Figyelt kérdés
26 hetes várandós vagyok. Még szerencsére nem jelentkezett a probléma, de szeretném megtudni, ki hogy védekezik ellene, hogy ne is legyen? Az orvos szerint majd még ez után fog elkezdeni igazán megnőni a hasam, és szeretnék tenni valamit most a csíkok kivédése ellen, ha lehetséges! Kérlek osszátok meg praktikáitokat velem! :)

2017. szept. 14. 12:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%

Torna, bio Oil + testápoló, kevés édesseg ( mert az meg narancsbort csinál)

Bio oilt este hasznaltam, testápolót reggel meg delutan.

Elso gyerekkel egy csikom sem lett a másodikkal 2-3 halvany , nekem mar ez is sikerélmény :)

2017. szept. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%
Babaolajjal kentem jo vastagon a pocim, meg amikor alig volt, akkor is. Egy darab csikom se lett :) anyamnak viszont tiszta zebra a hasa
2017. szept. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Babaolajat kezdtem el használni tegnap óta. Gondoljátok ez elég lesz? Nem tudom milyen a genetikám, hogy lesz-e vagy nem lesz-e csíkom, de mindenképpen szeretnék az elkerülés érdekében tenni valamit! :) köszönöm a válaszaitokat!
2017. szept. 14. 19:30
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én tiniként hirtelen híztam, majd fogytam le. A csípőm a derekam végig csíkos lett. Mikor terhes lettem ugyanezt vártam. Először a DM-es olajat vettem, de annyira büdösnek érzem a mai napig, hogy nem tudtam használni. Azután találtam rá a Naturland kismamakrémjére. Nem csak a hasamat kenem vele, testápolóként használom, mert az extra száraz érzékeny bőröm nagyon szereti és szinte zéró illata van. Eddig nincs újabb csíkom, de még hátra van 2-3 hét, nem is hiszem, hogy a krém miatt nincs. Viszont az utóbbi hetekben már nem csak viszket a bőröm mint eddig, hanem borzalmasan ég is, mintha leforráztam volna, a krém ideig-óráig csillapítja az égő érzést. Szerintem szülés után is venni fogom tovább.
2017. szept. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14-es az az érzés az, mikor már nagyon-nagyon feszül a bőröd, a kirepedés a következő. Reméljük kihúzod nélküle. Én a mellemmel jártam így, előbb csak viszketett, aztán már égett is, de rohadt szerencsés vagyok, mert láttam is a vékony, kicsi repedéseket, teljesen kiakadtam és már temettem is magam, hogy hogy nézek ki és hogy fogok kinézni és érdekes, mégse látszik semmi azóta se, pedig ennek már vagy két éve. Nem is értem... Gondolom végül nem repedt ki rendesen, szerencsére.
2017. szept. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!