Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Természetes szülés után ott...

Természetes szülés után ott lent ugyanolyan maradtatok, mint a szülés elött, vagy tágabb lett?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, hogy hisztis a felfogásom, de rettegek, hogy hogy ott lent szakadok, vagy vágnak meg varrnak, szóval megbirizgálják, és nem lesz már a szex olyan, mint elötte. Nem vagyok nimfomán, de ha harang effektus lesz, akkor az egész kapcsolat kuka... ès eddig hiába kérdeztem bárkit, egy részük megmondta, hogy már nem lesz soha olyan, mint volt, a másik részük kitért a válasz elöl.

Még válaszhatom a császárt is, de tudom, hogy a babának a természetesebb jobb lenne... de rágondolok és elkap a sírás, hogy minden tönkremegy ott alul :(

37 hetes kismama


2017. okt. 10. 22:33
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
76%

"és nem lesz már a szex olyan, mint elötte. Nem vagyok nimfomán, de ha harang effektus lesz, akkor az egész kapcsolat kuka"


Ez egy igazán erős és őszinte kapcsolat, kár volt ilyenbe babát vállalni. Kizárt hogy együtt maradtok, adok nektek 2 évet max...

2017. okt. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
81%

Egy éves gátsebem van, azaz már rég begyógyult, de nem szépítem, érzem a heget szex közben. Azt viszont hozzáteszem, hogy nem kis sérülés ért, vágtak is és még így is repedtem, másfél óráig stoppoltak.

Harangozásról viszont szó nincs, sőt, valószínű, hogy mivel a heges résznél nem vagyok olyan rugalmas, hogy rendesen táguljak, még szűknek is érzem magam. De sajnos ez nem olyan kellemes.

2017. okt. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
46%

Ez lutri.

Van akinek semmi valtozas nem lesz szules utan, se van aki inkotinens lesz es orok eleteben fajni fog a szex. En ezeket nem vallaltam be ezert kertem csaszart.

2017. okt. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem teljesen körülhatárolható dolgok, hogy valakinek pl a hüvelyi szüléstől lesznek vizelettartási problémái. Nővérem császárral szült és 4 hónapig alig tudta tartani a vizeletét. Valakinek önmagában elég a terhesség, hogy ilyen problémákkal küzdjön. Császárnál évekkel később lehetnek összenövési problémák, ennek meg ez a szövődménye. Barátnőmnek most lesz egy műtéte, mert 5 éve császárral szült és sajnos a kismedencéjében összenövések keletkeztek, így nem sikerül Nekik a Tesó. Ez is hajlam kérdése. Én azt mondom, hogy próbálj meg mindent megtenni, a legjobbat kihozni abból ahogy alakul majd a szülésed.
2017. okt. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is ugyanolyan maradt, formára is. Pedig vágtak és varrtak is.

26 éves voltam.

A varrat helyét azóta sem látom, sőt már két hét után sem.


A férjem is alátámasztja, semmi nem változott :) Annyi hogy az elején kellett síkosító.

2017. okt. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó vagyok. Én gátvédelemmel szültem vágás és szakadás nélkül. Nincsen semmi problémám, nem lettem tágabb. Minden visszaállt a régibe, pedig teljesen visszeres volt a az egész nemi szervem. A doki mondta: "senki nem mondaná meg, hogy szültem." A 6 hetes kontroll után mondta, hogy a futást is nyugodtan kezdjem el.
2017. okt. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
53%
Így már nem utolsó, hanem 24-es:).
2017. okt. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
84%
3 gyereket szültem hüvelyi úton, a legkisebb volt a legnagyobb ( méretileg) , 6 hét után ijedve vettem/ tük észre, hogy tágabb lettem odalent , nem olyan szoros stb. Aztán , ahogy jöttek az orgazmusok (szex vagy anèlkül) az izom is dolgozni kezdett, szépen visszaállt minden. szülés utàn 6 hónappal tök oké minden, és ezt boldogan írom! :) Csak ezen múlik, meg vagyok győzödve !( ezen alapul az intim torna is, de nekem a természetes út jobban tetszik :D)
2017. okt. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
75%

Ahogy valaki írta, ez lutri, nem tudod előre mi lesz.

De csak emiatt hogy tönkremenne a kapcsolat azért ott más is van.....

Amikor vége a terhességnek és szültél ne várd el hogy olyan legyél mint 20 évesen, a tested rengeteg mindenen megy keresztül és persze visszaállhat, de nem biztos hogy minden.

Ha belegondolsz a terhesség is mennyi testi változással jár, van akinek szétreped a hasa, van akinek a cici is, és ott már soha nem lesz olyan sima a bőr mint volt, én még nem ismerek senkit akik emiatt mentek volna szét.

A másik a szoptatás, gondolhatod hogy igénybe veszi a cicit pláne aki akár több évig is szoptat mert több gyereke is születik egymás után. Nem lehet elvárni hogy olyan legyen akár 2 gyerek szoptatása után a cicije mint 20 évesen, de van akinek annak ellenére hogy több gyereket szoptatott nem lesz üres tejeszacsi a ciciből.

Oda lent meg gondolhatod te is, hogy 100%ra nem lesz ugyanolyan mint volt, de ez nem azt jelenti hogy tönkremész. Valószínű lesz gátseb ami egy pici heg formájában látszódik majd. Az meg hogy a hüvelyed mennyire lesz tág függ a szöveteidtől. Intimtorna sosem árt, akár császárral szülsz akár nem.

A császárt nem véletlenül életmentő műtétként mondják, persze van aki kívánságból kéri, annak reményében, hogy könnyebb lesz a szülés. Lehet így is lesz és jól járt, de hidd el sokaknál meg pont emiatt van gond, ahogy írták előttem lehetnek összenövések és bizony a szexnél is lehet gond, van aki érzi közben a heget én ezt ismerőstől hallottam.

Én azt mondom bárhogy szülsz valami nyoma marad, következménye lehet, de nem biztos hogy lesz vagy nem biztos hogy olyan mértékű mint hiszed, ha a párod szeret és erős a kapcsolatotok, hiszen bevállaltatok egy babát, akkor nem amiatt fog lelépni.

Ha belegondolsz hány családnál van kettő vagy több gyerek, ez azért nem azt jelenti hogy tönkrement a kapcsolatuk....

2017. okt. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
81%

Hármat szültem hüvelyi úton, kettőnél volt gátmetszés is. Semmi gondom nincs a hüvelyemmel. Igaz, szoktam intimtornázni.

Meg az is igaz, hogy a szex a legjobb intimtorna, az karbantartja az izomzatot.

Ezen kár félni szerintem.

2017. okt. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!