Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti hogy éltétek meg a szülés...

Ti hogy éltétek meg a szülés utáni napokat?

Figyelt kérdés
A napokban kicsit megijedtem, amint a szülésről és az szülésutáni napokrol szeretnék olvasni rögtön depresszióval kapcsolatos cikkeket találok. Czeizel Endre műsorát is szoktam nézni, és egyik részben pont erről beszélt, hogy a hirtelen hormon csökkenés milyen depressziót tud okozni, sőt még a pszichózist is megemlítette. Kicsit félek ezektől a dolgoktól. Ti hogy éltétek meg a szülés utáni napokat?

2017. okt. 24. 21:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Én alig vártam hogy hazaérjünk a kórházból. Arra emlékszem hogy nagyon-nagyon pörögtem, mint akit felhúztak! :)

De ez a természet rendje úgy gondolom hogy legyen erő ellátni a babát és bírni az éjszakázásokat.


9 és fél hónapos kislány anyukája

2017. okt. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
fáradt voltam mint a dög. Amíg nem jött rendes tej a kisasszony egész éjjel csak cicivel a szájában nem sírt :D amúgy semmiféle depresszió szerűséget nem éreztem, pedig tél is volt
2017. okt. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
0%
Szia! En azt gondolom ez adepresszio dolog nagyon nagyban a mi hozzaallasunktol fugg. Meg h mennyire vagy hajlamos ra. En pl az egesz. Terhesseget eleg lazan eltem meg 8 honaposan meg dolgoztam pedig mar iszonyatosan fajt a labam, hatam. A szules a legborzasztobb dolog volt a vilagon amit eddig ateltem ugyanisamikor nyomni kellett nem hagytak amikor meg mondtak h nyomjak mar nem.volt inger igy 27 ora utan csaszar lett belole. Amit egyebkent nem.banok. Benikem.reggel.5:05kor jott a vilagra. Kitoltak az orzobe ramtettek a gyereket es onnantol fogva ugye mindig velem volt ejjel nappal ( Nemetorszagban elunk) es megmondom oszinten idod sincs arra h te depresszios legy vagy keseregj. Ott van egy icipici baba akit el kell latnod toled fugg a kis elete. Aki emellett depis lesz hat nem tudom. Sztem lelkileg gyenge ember. Nem itelkezesbol irom mert nem vagyok erre hajlamos csak a sajat tapasztalatom hogy olyan foldontuli boldogsag a baba erkezese ottlete hogy engem mas nem erdekelt. Pedig elhiheted hogy fajt a vagas. Ejjel is ugye 3 orankent etettem es volt ugy hogy pl ejfelkor megetettem kb 40 perc bufi nalunk mindig azonnal jott kivsit meg fogtam letettem ez volt 1:20 kb es 2 ora volt mire a fajdalom miatt le tudtam fekudni az agyba elhelyezkedni annyira fajt. Es fel 3ra allotottam a telot h felkeljwk 3ra mire a baba is kel. Marmint szo szerint ertsd hogy fizikalisan feltudjak kelni az agybol.es megseem lettem depis. Ugyh ne aggodj.sok sikert kivanok es oromot a pici erkezesehez!!!
2018. jan. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!