Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárra 20-30 ezer forint elég?

Császárra 20-30 ezer forint elég?

Figyelt kérdés
Sziasztok, érdeklődnék,hogy vajon nem fog az orvos megsértődni,ha Ennyit adok? Ügyeletes császározott, nem a fogadott orvosom, nagyon rendes volt, hozzá megyek vissza 6 hét múlva. Gondoltam, adok neki pénzt, de nem fogok 60-70-et fizetni, nekem is van mire költenem...

2017. nov. 1. 13:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szamoljunk atlag tarifaval.mondjuk 10.000/vizsgalat.

Egy orvosnal (most az en orvosom nezem)

Egy nap van 40-45 paciens.az egy nap 400-450ezer ft.egy heten 2x rendel delutan.az egy het alatt 800-900ezer ft.

Egy honapban mondjuk 8 nap.az 8x400.000=3200000 ft...

Ennyit biztosan nem fizet ki havonta...annyira nem kell oket sajnalni.ha nem erne meg nekik,nem csinalnak sokan

2017. nov. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"Utolsó! Miért is nem lettél orvos? Sok tanulás, meg rohadt sok meló igaz?"


És ez hogy jön ide? Nem melózok sokat, de sokat tanultam, így megkeresek én is annyit, mint a nőgyógyászom, ha megerőltetem magam kicsit. De nem is sajnáltatom magam, hogy én ezért 10 évet tanultam át keményen és még most is képzem magam, meg nekem mennyire oda kell koncentrálni, ha a munkámat végzem és mennyi hülyét kell elviselnem stb. Ezt választottam és fényesen élünk belőle (meg a férjeméből is) De nem is várom el senkitől, hogy az utolsó 10-20 ezresét odaadja nekem, mikor elvégzem a munkámat, amiért amúgy is jár fizetés. Nekem az a pénz nem sok. Annyi teszek a tálcára vasárnap a templomból kifelé jövet. Tartsa meg és költse a gyerekére.

2017. nov. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!