Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan, aki bepisilt/bekaki...

Van olyan, aki bepisilt/bekakilt szülés közben? Hogyan reagáltak rá (orvos, szülésznő)?

Figyelt kérdés
2017. nov. 19. 01:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
93%

Engem megkatétereztek már vajúdás alatt (epi után volt, nem kelhettem fel) és szülés után is, hogy ne legyen gond a pisiléssel (összenyomódik a húgycső).

Hasmenésem pedig volt kb. 3-4x még a 8-10 perces fájások idején (amúgy 17 órát vajúdtam). Szerintem semmi nem maradt bennem, de a beöntés lett volna a legkevesebb vagy a bekakilás, abban a helyzetben pont nem érdekel senkit, még téged sem, hidd el. Amikor megszületett a pici felültettek én ott nem láttam kakit.

2017. nov. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
82%
En igen, kaki. Mondtam en, ereztem, hogy kell. Hat jott. Senki nem szolt semmit, csak a ferjem majdnem elajult, azt hiszem szegyeneben, de en is 😂 utana csak nevettunk rajta.
2017. nov. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!