Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » December végére kiírt kismamák...

December végére kiírt kismamák vannak itt?

Figyelt kérdés
Dec 31-re vagyok kiírva, van még valaki? :)
2017. dec. 3. 21:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál, befordult végre :)
2017. dec. 6. 17:15
 22/84 anonim ***** válasza:
De jó! :) Én ma CTG-n voltam. A szülésznőm azt mondta, hogy a faros babáknak máshol szokott lenni a szívhangja. Úgyhogy remélem hasonló híreket kapok jövő hét kedden.
2017. dec. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/84 anonim ***** válasza:
Lara voltam. :)
2017. dec. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/84 anonim ***** válasza:

A mi babánk is megfordult! :) már a ctg-n sejtettem, mert nagyon lent volt az érzékelő, aztán az ultrahangon rögtön láttam, hogy a buksija lent van! :) juhhuuuu


E.

2017. dec. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/84 A kérdező kommentje:
Akkor mégsem olyan üldögélősek! :D Örülök Nektek is :D
2017. dec. 7. 01:29
 26/84 anonim ***** válasza:
Kéne valami amitől beindulna a pici. Ma voltam nst-n és már hétfőn megint mennem kell. Csak tudnám mi a fenért ilyen hamar.Minden rendben volt. Nagyon remékem,h hétvégén beindulunk. 38+1 hetes M.
2017. dec. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/84 A kérdező kommentje:
Drukkolok Neked! :) A magzatvizet mikor kezdik nézni?
2017. dec. 8. 11:29
 28/84 anonim ***** válasza:

A magzatvizet nem tudom mikor nézik. Illetve nyilván amikor már nyitva van valamennyire a méhszáj, ha a színère gondolsz.



Nálatok hogy fog telni a karácsony? Főleg ugye első babával. Én mondtam a férjemnek, hogy maximum a kanapéról feltett lábakkal vagyok hajlandó bárkit is vendégül látni, ha valami mást szeretne, ő fog ugrándozni (kaja, mosogatás, stb).


E.

2017. dec. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/84 anonim ***** válasza:

#7 Nekem ugyan ő a 3. gyerekem lesz, de most stresszelek a legjobban. Az első 39. héten spontán, 2. váratlanul 34. héten elfolyt a magzatvíz, és faros volt úgyhogy császár úgyhogy most ez is bennem volt, hogy nehogy előbb jöjjön,de már ugye 36. hét vége, de ez a karácsonyi mizéria, reménykedem h nem pont 24-én indul be, ti nem? Meg az orvosom szabin, mi lesz hogy lesz...megfordul-e vagy marad faros... jó lenne túl lenni rajta.

Főzni nem fogok, rendelünk, meg anyámék úgyis mindig egy kondér levest főznek

.

2017. dec. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/84 A kérdező kommentje:

Ha egyben leszünk még, én sem fogok csinálni semmit. :D Már minden fáj, nem tudok ülni, állni, de még feküdni sem mindig. :D

Lehet idén a fát sem állítjuk fel.

2017. dec. 8. 13:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!