Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » December végére kiírt kismamák...

December végére kiírt kismamák vannak itt?

Figyelt kérdés
Dec 31-re vagyok kiírva, van még valaki? :)
2017. dec. 3. 21:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 anonim ***** válasza:

Hajnalban voltak csipkelődések a hasamban. Azt hittem lesz valami. De leálltak.


Napközben volt pár keményedésem. Még vettem pár kariajándékot, ehhez sokat sétáltam. Lehet ezzel rásegítettem kicsit. Legalábbis remélem.


Én a debreceni Klinikán fogok szülni.


M

2017. dec. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/84 anonim ***** válasza:

Na, úgy néz ki mind kivárjuk a karácsonyt... vagy ki tudja. :) nálam továbbra is nyugi van, ma megyek majd ctg-re meg ultrahangra. A vérnyomásom továbbra is határeset.

Viszont, hogy ne legyen mindenkinek tökéletes, megfáztam. 😣 jókor... egész idáig semmi bajom nem volt, erre tessék.


Hogy vagytok?

Bevásárlás, ajándékok, fenyőfa megvannak?

E.

2017. dec. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/84 A kérdező kommentje:
Nálam is csend honol. Se egy jósló, se semmi továbbra sem... A karácsony nálunk érdeklődés hiányában elmarad :D semmi erőm nincs semmihez. Borzasztóan fáj a derekam és a lábaim.
2017. dec. 20. 15:11
 54/84 anonim ***** válasza:

Mi ma vesszük a fát, ajándékot is kéne a fiamnak egy 25. munkagépet (lányoknak annyival könnyebb főleg egy bizonyos kor után), aki ráadásul összeszedett vírust, egész éjjel köhögött, kiütéses a szája körül... na nem mintha amúgy aludtam volna... Keveset keményedek, de ha igen az fáj, akkor ez jósló? Ja és úgy fel vagyok megint puffadva napok óta, egész éjjel ezzel szenvedek. Tényleg, ti mit vártok, nekem fiú.

3. babás

2017. dec. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 A kérdező kommentje:
Nekem is fiú :)
2017. dec. 20. 16:48
 56/84 anonim ***** válasza:

Mi nem tudjuk, hogy fiú vagy lány. :) meglepi lesz. Ma voltunk orvosnál, semmi jele, hogy szülés lenne a napokban. Jól érzi magát odabent a csemete, a végén csak kihúzza új évig..

Nekünk a fa meg van, ajándékokat a (tágabb)családban meg már csak a gyerekek kapnak. Sokan vannak ugyanis. 😀 így is alig győzzük számon tartani őket. 😂

E.

2017. dec. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/84 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Mi a helyzet? :) nálam továbbra is semmi! :D
2017. dec. 23. 12:45
 58/84 anonim ***** válasza:

Detto. Pedig simán tölteném a karácsonyt is már a kórházban, annyira nem vagyok ráhangolódva az ünnepre. Bár a csemetével azért kicsit kiszúrás lenne, ha karácsonykor születne. :S :)


E.

2017. dec. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/84 anonim ***** válasza:

Boldog karácsonyt nektek!:)

E.

2017. dec. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/84 A kérdező kommentje:
Nekem sincs semmi karácsonyi hangulatom. :( De igen, elég kiszúrás lenne ele, apu dec 25-én született, mai napig felhánytorgatja a magymamának :D
2017. dec. 24. 20:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!