Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » December végére kiírt kismamák...

December végére kiírt kismamák vannak itt?

Figyelt kérdés
Dec 31-re vagyok kiírva, van még valaki? :)
2017. dec. 3. 21:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 anonim ***** válasza:

Mizu csajok? Ki hogy van? Írjatok! Mostanában kevesebbet keményedik a pocakom. Nektek? Pedig tegnap kettős front volt. Anya azt hallotta a tv-ben hogy jövőhéten a meleg érkezée miatt beindulhatnak a szülések. Koraszülések is lehetnek.

M.

2017. dec. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/84 A kérdező kommentje:
Nekem szinte semmit nem keményedik, pedig a 22.héttől nagyon sokat csinálta. Holnap megyek a 36.hetes vérvételre :)
2017. dec. 10. 14:14
 33/84 anonim ***** válasza:
3. gyerekes vagyok, ég a gyomrom minden éjjel (talán a mandarin a ludas) és kezd vizesedni a bokám. Azt mondják, ha vki nem vizesedik közben, csak a végén, az azt jelenti h 1-2 héten belül várható a szülés. Voltam uh-on, 2800 -ra becsülték 35 hetesen. Továbbra is haránt vagy faros, de már beletörődtem. Vagyis nem dumálok neki naponta többször, h jó lenne ha megfordulna. :)
2017. dec. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/84 A kérdező kommentje:

Nekem is ég a gyomrom. Egyáltalán mem vizesedek, bár valamiért most elkezdtem nagyon hízni, pedig alig eszem valamit. :(

Még megfordulhat a babád, én is az utolsó pillanatban fordultam

Be anya szerint :D

2017. dec. 10. 22:00
 35/84 anonim ***** válasza:

Nekem is kb 2 napja vizesedik a bokám:( a gyomrom viszont nem ég. Pedig zsákszámra eszem a mandarint. :) keményedik a pocakom rendesen, de volt már korábban rosszabb is. Nekem 2700ra tippelték 36 hetesen és a vérvételen is túl vagyok. Holnap már a 37.hét kezdődik. Lassan elég lesz a terhességből... :)

E.

2017. dec. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/84 anonim ***** válasza:
#33 Nekem is mától 37. hét. Szerintem azért ilyen nehéz a vége, hogy aki félt is azt érezze, hogy most már nem érdekel, csak essünk túl rajta! :) Én már kezdek így érezni.
2017. dec. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/84 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele :) De még így is parázok, mi lesz, hogy lesz. Aztán elkezdtem azon is gondolkodni, mi lesz, ha hazahozzuk majd a babát.
2017. dec. 11. 15:52
 38/84 anonim ***** válasza:
Tegnap írtam, hogy nem nagyon keményedek. Erre ma csomószor és olyan fájdalmasan. Egész kemény keményedéseim voltak. :) Lehet azért is mert itt erős szél fújt. A mai nst-n minden rendben volt. Legközelebb jövőhéten kell mennem. 38+5 napon járok. Vettek vért is egy esetleges EDA-hoz. Ma azt mesélte egy anyuka hogy ő anno dec. 17-re volt kírva és dec. 11-én szült, úgy hogy azt mondták neki hogy a csokitól beindul a szülés. Bevágott este egy hatalmas tábla csokit és hajnalban beindult nála. Szóval csokira fel aki már nagyon szülne. :)
2017. dec. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/84 anonim ***** válasza:

Na, hatott a csoki? 😀

E.

2017. dec. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/84 anonim ***** válasza:

Nálam nem használt a csoki.


Ma ittam egy csésze erős málnalevél teát. Eddig nem ittam. Nem tudom az utolsó 9 napra van-e értelme inni. Tudom hogy a 36. Héttől ajánlják. Sebaj.


Ti isszátok?

2017. dec. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!