Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » December végére kiírt kismamák...

December végére kiírt kismamák vannak itt?

Figyelt kérdés
Dec 31-re vagyok kiírva, van még valaki? :)
2017. dec. 3. 21:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 A kérdező kommentje:
Ez a málmalevélntea használ egyébként? Hallottam róla, de nem tudom.
2017. dec. 13. 19:25
 42/84 anonim ***** válasza:

Én nem iszom semmit. Ma voltam dokinál, azt mondta egyelőre nincs szülésre utaló jel. Viszont a vérnyomásom magasabb volt, azt figyelni kell.

E.

2017. dec. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/84 A kérdező kommentje:
Nekem sincs semmi. Teljesen zárt vagyok, nst sem mutat semmit.
2017. dec. 13. 22:45
 44/84 anonim ***** válasza:

#33. Nekem dettó semmi. De a jó, vagy rossz hír, (döntsétek el), h ettől még bármikor beindulhat, pont barátnőm mesélte h anno neki is azt mondták, még jó ideig semmi, aztán el is folyt másnap a magzatvíz. Én most már ki szeretném húzni a két ünnep közöttig.

Málnalevél teát ittam anno az elsőnél és ezért vagy se de jól és gyorsan tágultam. Ha befordulna, most is innék, egész jó íze van.

2017. dec. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/84 anonim ***** válasza:
3. Gyereknél én is ittam és első fájástól számítva 4 óra alatt meglett. Jól és gyorsan tágultam. De akkor korán elkezdtem inni és ugyan párszor kihagytam mégis hatott. De most 9 nappal szülés előtt nem tudom mit tud csinálni. Hátha hat. Picit erősebbre főzöm és minden nap iszom.
2017. dec. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/84 anonim ***** válasza:
Holnap kettős front lesz és hirtelen felmelegedés és eső. Ez lehet éppen beindító hatású.
2017. dec. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/84 A kérdező kommentje:
Hogy vagytok? Nálam még mindig semmi. Se egy jósló, se egy keményedés... Viszont marhára fáj, mikor bordán rúg :D
2017. dec. 17. 00:12
 48/84 anonim ***** válasza:

Jól vagyunk. De látom az üzid időpontjából hogy te sem alszol túl sokat. Én előző éjjel nagyon rosszul aludtam. Folyton felkeltem és ha már fenn voltam, pisilni járkáltam.


Én 20-án szeretnék szülni mert arra a napra és az azt követő napokra hóesést jósolnak. És az olyan szép lenne... 24-re pedig itthon lehetnénk. Csodás lenne.

2017. dec. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 anonim ***** válasza:

Én is a 20-át mondtam korábban a férjemnek, hogy jó lesz az 1-e helyett. :)

nálam eddig semmi jel. Ma mintha lett volna egy minimális barnás folyásom, de ennyi. A vérnyomásom méregetem, ma nem volt vészes.

Ti melyik kórházban szültök?

Én a Honvéd kórházban.

E.

2017. dec. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/84 A kérdező kommentje:

Éjjelente semmit nem alszom. Nem tudom, miért :( aztán átalszom az egész délelőttöt :D


Én a Péterfyben fogok szülni, a 20.a nekem is megfelelne 😃

2017. dec. 18. 01:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!