Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pánikbeteg vagyok és ha nem...

Pánikbeteg vagyok és ha nem szülhetek császárral nem is kell gyerek. Hogy megy ez?

Figyelt kérdés
2018. jan. 5. 19:33
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
63%

Miért gondolod, hogy a császár jobb?

Pánikbetegen eleve nem biztos, hogy jó ötlet gyereket vállalni. Millió helyzet van, amikor észnél kell lenni és nem eshetsz pánikba.

2018. jan. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
77%
A csaszár sem jobb, mert ébren kettévágnak. Amúgy meg igaza van az elsőnek, a gyereknevelésben nem a szülés a legnehezebb dolog.
2018. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
37%

Mindenki erdekeben remelem, hogy sosem lesz gyereked. Neked nem kell panikolni, a (feltetelezett) parodnak nem kell beleorulni a hisztidbe, a (remelhetoleg soha meg nem szuleto) gyereknek meg nem kell egy idegbeteg anya mellett felnonie.


Lassan tenyleg ott lenne az ideje a gyerekszulesi jogositvany bevezetesenek...

2018. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
77%
Előző! Azért szerintem fogd vissza magad, bárki lehet pánikbeteg, bármikor. A pánikrohamnak viszont van egy olyan jellemzöje, hogy tuti biztosan nem szülés közben fog rád jönni, mert a szervezeted akkora stressz alatt van, hogy kizárt, hogy egy pánikroham kijöjjön. Császárnál más a helyzet, nekem is volt közbben valami szorongásos rohamom, ami csinált egy 200 fölötti vérnyomást, adtak gyógyszert és jobban lettem.
2018. jan. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
53%

#4: azzal inditott, hogy o marpedig panikbeteg es kesz, neki a csaszar KELL mert csak. Mit csinal ha mondjuk a megis megszuletett gyerek nem hagyja aludni ejjel, kiteszi a kuszobre mert o most uristen panikbeteg? Ha nem eszi meg a gyerek a bananpuret, inkabb nem is ad neki tobbet enni aznap mert o marpedig nem bont ki masik uveget?


Gyerekes, eretlen szemelyiseg, f*ngja nincs mivel jar egy gyerek, csak a sajat kis buborekjaban tudja elkepzelni az eletet. Nem, ne legyen gyereke.

2018. jan. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
25%
#3 fizeted a sterilizálásom?
2018. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
45%
Volt egy pánikos barátnőm. Mikor hasfájós volt a fia, pelenkát tömött a szájába, hogy maradjon csöndben, mert ő pánikbeteg és nem tud vele mit kezdeni.
2018. jan. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
75%

Egészen más, ha valaki egyszer egyszer pánikol, valami súlyos, megrázó dolog hatására, mint mikor valaki pánikbeteg, és random gyakran törnek rá rohamok.


30 év alatt egyszer volt pánikrohamom, sőt hallucináltam is(nem szedtem semmit), de nem vagyok pánikbeteg.



A saját tapasztalatomból kiindulva nem alkalmas gyereknevelésre az, akivel ez gyakran előfordul nyilvánvaló kiváltó ok nélkül. Iszonyú halálfélelmem volt, teljesen lefagytam, úgy éreztem nem kapok levegőt, azt hittem ott helyben meg fogok halni, mintha valami szorított volna belül, a szívem majd kiugrott és szúrt, olyan hangot hallottam, amit nem hallhattam, azt hittem vége mindennek.


Később tudtam meg, hogy ez mezei pánikroham, semmi "komoly" az orvos szerint.


Akivel ez gyakran és random előfordul, szerintem még vezetnie sem volna szabad, nemhogy gyereket nevelnie. Ha épp a baba fürdetése közben jött volna rám, nem tudom, hogy lett volna e elég lélekjelenlètem tartani a gyereket, vagy mondjunk miközben lefelé sétálok a lépcsőn gyerekkel a kezemben..

2018. jan. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
83%

Ez nálam úgy ment, hogy természetes szülés alatt nyugodt voltam. Tudtam, hogy ennek ez a rendje. Sürgősségi császár alatt megijedni se volt időm.

A harmadik gyerek program császár. Már előtte két nappal se enni, se aludni nem tudtam. Az előkészítőben már pánikoltam, a műtőben majdnem elájultam, konkrétan halálfélelmem volt.

Persze nem vagyunk egyformák.

2018. jan. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Nincsenek rohamaim.
2018. jan. 5. 20:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!