Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen elmeny szulni?

Milyen elmeny szulni?

Figyelt kérdés

Meg fiatal vagyok,21 eves, egyelore nem

vagyom gyerekre, csak kivancsiskodok. :) Sokat olvasgattam mar ebben a temakorben, irtak paran, hogy nem is emlekeznek konkret dolgokra.

Csak a kivancsisag hajt, erdekelne mit ereztetek szules es vajudas kozben ott lent, illetve fejben? :) Kepben voltatok? Mennyire maradt meg az emlek, illetve az erzes? Nagyon fajt?

Elore is koszonom ! :)



2018. jan. 22. 10:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
95%

még annyit 7es válaszoló.

3x szültem minden nélkül. A ferjem bőgőtt mert sajnált hogy fáj.

10 perc alatt jött ki a lányom.

5 perc a fiam.

2 perc pedig a másik lányom.

Miért vagy bunkó hogy ne vegye figyelembe.

Igenis vegye figyelembe. Lehet semmi fájdalomkúszöbe nincs. Ki tudja!

Lehet meg se fogja érezni!

Nem a szülés a nehéz hanem ami utána jön gyereknevelés!

az a nem piskota. A fogzás , a dac, a betegségek, az első elválás, az első szó, majd utána több ezermilliószor ugyan az.

A tanitas hogy ne legyenek birkák mint egynémelyik. Hogy figyelj mindig. Légy toppon!

Ez az igazi kérdés.

A szülés csak a legelső lapja a könyvnek!

Utána még több 100 oldal van.

2018. jan. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
55%
Kezszoritas, aha😂😂😂
2018. jan. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

6-os válaszoló nagyon szerencsés, ha három gyermeke úgy született, hogy annyit érzett, mint egy kéz szorítás!😀


Én még életemben olyan fájdalmat nem éreztem, a végén vákuummal született meg a fiam, mert nem maradt erőm. Az utolsó szakasznál annyira emlékszem, hogy úgy éreztem bármit csinálhatnak velem, ennél jobban már nem fog fájni úgysem. Ennyire emlékszem, egyébként teljes katarzis.. És soha életemben szebb napom nem lesz!

Illetve lesz egy hasonlóan jó napom hamarosan, mert 36 hetes vagyok a kicsivel. Én nem félek, bármikor újra csinálnám, mert értelmet nyert az életem.🙂

2018. jan. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!