Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukám 43 évesen szülni akar...

Anyukám 43 évesen szülni akar hogyan beszéljem le róla?

Figyelt kérdés
2018. febr. 1. 16:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
67%
10, pont ugyanannyi köze van hozzá 1 évesen, mint 18 évesen. Nulla.
2018. febr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
41%

#11 de ha majd neki kell vigyázni rá meg segíteni a baba körül, akkor is 1 évesként kezeljék.

Meg ha már tudja, hogy tervezi a babát akkor nyilváníthat véleményt is.

Tudom, ha nem tetszik költözzön el. 😊

2018. febr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
69%
Miért akarod lebeszélni róla?
2018. febr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
78%

Lehet róla véleményed de közöd nincs hozzá.

Én sem kérdeztem meg a gyerekeket.8 hónapos a kicsi.A fiam 18 a lányom 11.40 vagyok.Én tudom mit vállalhatok, hogy állok anyagilag, érzelmileg, egészségileg.

Egy gyerek ne akarjon már beleszólni a szülei életébe.Majd ha kirepülsz a sajátod úgy alakítod ahogy akarod.

2018. febr. 2. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
77%

Sehogy! Miért kellene lebeszélned róla? Nem neked szüli, nem a te testedről, te gyerekedről van szó.

Szerintem 43 évesen még bőven belefér.

2018. febr. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
33%

Mondd meg neki, hogy elèg nagy az esélye, hogy betegséggel vagy valami rendellenességel fog születni a baba. Már 30 felett elég veszélyes, nemhogy 43.

De ha igazán szeretne akkor hagyd, az ő dolga tényleg. :) esetleg 3 hónaposan majd csinaltat egy down kór tesztet, ami elég hasznos szerintem.

2018. febr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
47%
Mi pont tegnap beszéltük a Férjemmel (31 évesek vagyunk,m), hogyha úgy alakul még 40 körül bevállalnánk egy 4.gyereket. Van már egy kislányunk, most vagyok várandós a másodikkal. Pár év múlva szeretnénk egy harmadik kis lurkót és 40 körül mégegyet. Tényleg nem értem mi a problémád ezzel.
2018. febr. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
58%

Senkinek semmi köze hozzá!


Ez egyedül az anya döntése!


És jól dönt, ha megszüli.

Nem kell aggályoskodni az egészségügyi ellenvetések miatt, az ilyen korú terheseket sokkal jobban ellenőrzik, több vizsgálatot végeznek. Ezeket szépen meg kell csináltatni és annyi.

Jó egészséget kívánok az anyukádnak és a babának!

2018. febr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Női kapuzárási pánik. Nagyon nem kellene ezt már erőltetni, el kellene fogadnia, hogy már nem fiatal. Nincs anban szégyen, a kor nem érdem csak egy állapot. Ott lesz 20 évesen a gyerek, az anyja meg már egy 63 éves öreg néni? Mire lenne az jó?
2019. dec. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
MI A HELYZET, MEGLETT A BABA?
2019. dec. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!