Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magánklinika vagy kórház...

Magánklinika vagy kórház fogadott orvossal és szülésznővel? Hol jobb a terhesgondozás/szülés?

Figyelt kérdés

Árban kb ugyanott van a kettő, ahogy hallom/olvasom. Egy magánklinika miért jobb? Van-e hátránya kórházzal szemben? (Itt pl a sürgősségi ellátásra gondolok)

Ha pl programcsászárt szeretnék, de csupán pszichológiai oka van azt is elvégzik? Kérhetek altatást? Mennyire engednek "kényelmi" szempontokat?

Még mielőtt nekem estek inkább "elméleti" kérdések ezek, nem holnapra tervezzük a babát, csupán kíváncsiság.



2018. febr. 15. 17:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Bakker... Aki lepontozta az első hozzászólót az nen tud olvasni vagy simán csak egy irígy kicsinyes idióta? :D
2018. febr. 16. 14:03
 12/12 anonim ***** válasza:

Az én fiam a Róbert Kórházban született, viszont választott orvos nélkül. A terhesgondozást is ott csináltuk, 3 éve kb 700 ezer volt így a szüléssel együtt. Nekem nagyon jó élmény volt. Terhesgondozásnál nagy előny volt (amellett, hogy persze minden szép, tiszta, modern, az orvos kedves), hogy így tényleg tudtam időpontra menni, nem estem ki a munkahelyemről emiatt fél vagy egész napokra.


A szülés szuper élmény, szakszerű és kedves ellátást kaptunk, végig biztosnágban éreztük magunkat. Az igazi előny talán mégis az utána következő 3 nap volt - családi szobában voltunk, a férjem is bent aludhatott. Mindent megmutattak a baba gondozásával kapcsolatban, rengeteget tanultunk. Nyugodt, szép 3 nap volt, igazi családi idő. Én ezt éreztem a legnagyobb előnynek - sajnos barátoktól inkább a csecsemős nővérekről, az ottani ellátásról hallottam rosszakat.


Ami miatt aggódtam, az valóban a PIC hiánya. Viszont problémamentes terhességem volt végig, és minden jól alakult. Nyilván volt B tervük, ha esetleg korábban indult volna a szülés, de szerencsére nem volt rá szükség.

2018. febr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!