Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek az oké, hogy...

Szerintetek az oké, hogy császár után az anya és a gyerek külön vannak órákat?

Figyelt kérdés
Egy Facebook-csoportban kerekedett ebből egy vita, és én teljesen meglepődtem, hogy sok anyuka szerint okés, hogy 6-12-24 órát (kórházfüggő) gyakorlatilag nem is látják a gyereket, amíg az őrzőben vannak. Hát én biztos megőrültem volna. Szerintem ez nagyon rossz, hogy ennyi időre elválasztják az anyát és a gyereket rögtön a születést követően, pláne, hogy amúgy ezt semmi nem indokolja. Ti hogy látjátok?
2018. febr. 22. 16:06
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
75%

Nalam mindharomnal volt arany 3 ora.amig az orzoben voltam vegig ott lehetett a pici es apa is.segitettek szoptatni,es kozben apa is babazott mig en epp remegtem,pihentem.

Mikor szobaba toltak akkor is ott lehetett apuka meg,es a baba is.

A 2.nal egesz jol is voltam,es megbeszeltem a csecsemossel,hogy maradhat a picur.ciciztetni,bofiztetni tudom fekve is.kozben be-be nezett,hogy pelust kell e cserelni,es,hogy minden okes e.siman aludtam gyerkoccel az oldalamon.

A 3.nal picit mas volt,mert ot megfigyelesen tartottak,de igy is ott volt a szules utani 3 ora,es utana napkozben is tobbszor hoztak.es o is ott lehetett volna,ha nem kell megfigyeles es oxigen tamogatas neki.

Győri korhaz amugy.

2018. febr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!