Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem önzés kijelenteni, hogy...

Nem önzés kijelenteni, hogy “nincs kedve” bent lenni a szülésnél?

Figyelt kérdés
Mondjuk nekem sincs kedvem, de kénytelen vagyok. Ha végigcsinálok egy terhességet, meg egy szülést, akkor Ő Királyi Felsége kedve érdekel valakit? Meg ez a szexes dolog, hogy mi van, ha utána nem kíván majd. Ő engem.. mi van, ha a szüléskor úgy szétreccsen valami, hogy én nem engedem többet magamhoz? Miért mindig a férfiakat kell babusgatni, míg mi szenvedünk?
2018. máj. 23. 18:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

De


Így kijelenteni tényleg az.

Kérdezd meg tőle hogy ezt hogy szerette volna mondani mert elég (bunkón/bántón) hangzott.Igaz erőltetni nem kell de azért tudtára adhatnád hogy legalább vajudasnal legyen melletted mert nyugottabb lennél így is félsz az egésztől legalább ennyiben segítsen azután kimehet ha úgy gondolja.

2018. máj. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
12%

Ilyen nőnek én be se tenném, nemhogy gyereket vállalni vele.


Gusztustalan a stílusod.

2018. máj. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!