Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Neked pozitív vagy negatív...

Neked pozitív vagy negatív élmény volt / emlék lett?

Figyelt kérdés
Hogy élted meg a szülésed?

2018. júl. 30. 20:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Pozitív


Mindenki masnak negativ..

Még az orvosomnak is..

Nehéz, és komplikációval teli szülésem volt...


Nem éltem meg úgy..

Már aznap sem..

A héten lesz 1 hónapos a babám, a férjem most mondta el, hogy ott ő akkor attól tartott, hogy nem éljük túl..( 10-en voltak a szülőszobán..)


Volt sajnos realitása..


De egy pillanatra nem féltem. Bíztam az orvosomban, a szülésznőben. Nem volt rossz megérzésem( nekem szokott lenni..)


Nem rémisztgetes, de volt hasból kinyomás ( teljes testsúllyal..kék ujjnyomok lettek a hasamon)

Oxy

Vakuum( emiatt protokoll gátmetszés)

Utána betapintás( ami csak a VBAC esetén szokott)


Ok:

Nagyon rövid köldökzsinór (30cmnél rövidebb)

Visszahúzta a babát, es nem tudott segíteni, így lett nagyon hosszú kitolás, a nagyon rövid vajúdás után.

A méhlepényt nem kellett megszülni sem, jött a gyerekkel, a mellkasomra sem tudták tenni..csak miután elvágták a zsinórt


De nem sérültem a vágást leszámítva..szerencsére a lányom sem.


A gátam is nagyon gyorsan gyógyult.

2018. júl. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
koszi h leirtatok . en mindenkinek zoldet nyomtam, nem tudom kinek van orome lepontozni itt : )
2018. júl. 31. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!