Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon nem akarok szülni...

Nagyon nem akarok szülni természetes úton de muszáj lesz Mennyire nehéz az első fiatalon 19 évesen?

Figyelt kérdés

Láttam videókat a gátmetszés nagyon borzasztó és azért ide hatalmas erőkifejtés kell én pont ettől tartok hogy mi van ha nem lesz erőm kinyomni..

Pánikbeteg vagyok ha akkor jön rám a pánik mit teszek majd? Az orvosok mit tudnak tenni?

Barátom bent akart lenni de azt mondtam nekem sokkal megnyugtatóbb ha kint vár meg.


2018. szept. 11. 18:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon sokkal rugalmasabb vagy még és igen az első nehezen jön és talán szenvedősebb (nem ijesztgetni akarlak de 5 napig szültem) 😄 de tényleg nem olyan vészes mint amiket a videóban láttál. Én semmit nem éreztem mikor szültem az epidurális érzéstelenítés egy csoda. Nagyon féltem tőle de hála neki semmit nem éreztem odalent. Nem kell rástresszelni túl kell lenni rajta. Mindenkinek máshogy megy tervezhetsz akármit :D
2018. szept. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem az első, álomszülés volt kisfiú 3300g. A második pont az ellenkezője kislány 2700g.
2018. szept. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!