Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » , sürgős! Mi lehetett ez...

Bogyo0528 kérdése:

, sürgős! Mi lehetett ez magzatvíz? Többi lent?

Figyelt kérdés

kb két órája takarítgattam amikor víz szerű folyásom volt.színtelen szagtalan volt, viszont a mennyisége kb annyi volt mintha be pisiltem volna és olyan érzés is volt. Azt hittem hogy már itt az idő de addig nem akartam hívni a mentőket amíg nem jönnek a fájások. az orvosomat hívtam de nem vette fel 😏

még most sem érzem a fájásokat csak a derekam és onnantól lefelé a combomig görcsölget. de az már napok óta !😞 Valaki volt már így ? lehet hogy nemsoká jön a szülés? már nem bánnám és már nagyon várom a babocámat. 37hó+4napos vagyok. (Negatív hozzászólásokat nem kérek, így is stresszes vagyok😏😅😩)



2018. szept. 17. 17:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen es en meg aznap este megszultem.. sztem neked is meg lesz egy parnapon belul!
2018. szept. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem délután 1-kor kezdett szivárogni a magzatvizem, azt hittem bepisilek. Este vérezgetni kezdtem, akkor mentünk be a kórházba. A magzatvizet mutató betét NEGATÍV volt. Este fél 12-kor kezdődtek a fájások, de azt mondták, hogyha a szivárgás kezdetétől számitva 12 órán belül nem indulnak be a fájások be kell indítaniuk, mert nagyon nagy a fertőzésveszély. Nem értem Neked miért nem indítják be! Pedig én csak 35 hetes voltam, ez 2 hete volt. Én is zárva voltam mikor bementünk és már az se tetszett Nekik, hogy akkor kb 10 órája szivárgott a vizem... hajnali 4-re meglett a kisfiúnk, végül nem kellett beavatkozniuk. Ez a SOTE 1-en történt.
2018. szept. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én sem értem hogy miért nem indítsák be..pedig abban reménykedtem.az orvosom azt mondta "rá ér még" fertőzés veszélyről nem is beszélt ! 😏
2018. szept. 20. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!