Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valakinek bevállt a bábakoktél...

Jbfanfiction kérdése:

Valakinek bevállt a bábakoktél? Mennyi idő után hatott?

Figyelt kérdés
Már nagyon nem bírom ezeket a jósló fájásokat és szeretnék túl lenni rajta

2018. szept. 19. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Betöltötted a 40. hetet? Előtte nem szabad!


Nekem hatni hatott ugyan, de nem indult be a szülés.

Viszonylag erős, de rendszertelen fájásokat csinált.

Az orvosom javasolta, mert betöltöttem a 41. hetet, és a protokoll szerint aznap be kellett feküdnöm. Nem akartam. A nagyobbak miatt se, meg egyébként sem.

Akkor újra számolta az UH-k alapján a szülés várható időpontját és még két napra haza mehettem. Aztán jött a befekvés. 41+6-ra spontán indult a kórházban. A főorvos ugyan 3 nappal előtte indítást javasolt, de én nem akartam.


Nem tudom hova sieteted?

A komplikációmentes szülés egyik bázisa, hogy magától induljon be.


Amúgy a koktél engem eléggé kiütött, az alkohol miatt szédültem meg rosszul lettem kissé. Igaz az másfél óra alatt elmúlt kb.

2018. szept. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Nekem. De hogy ezért indult be vagy amúgy is napja lett volna, nem tudom. Reggel nst-n egy hétfői napon azt mondták, szerdán be kell vonuljak és max pénteken indítanak. Több napos terminustúllépésnél jártam már. Este 7 órakor ittam meg a bábakoktélt, 8 óráig semmit se éreztem és utána is csak bélmozgást, de engem nem hajtott meg a koktél. :D 1x voltam wc-n utána.. el is temettem a dolgot. Fél 11-kor lefeküdtem aludni és olyan furcsa keményedést éreztem, 2 oldalról indult és az egész hasam feszült. Ránéztem az órára. 10 perc múlva megint, majd még 10 perc múlva megint. Ki is pattant a szemem , felálltam, járkáltam egyet a lakásban, már 7 percesek voltak. 5.35-re lett meg a baba.
2018. szept. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És mit tettél bele?? Mennyi idő alatt ittad meg??
2018. szept. 19. 13:30
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Ne haragudj, de ket es fel hete meg csak 34 hetes voltal es a koraszules miatt aggodtal, elvileg tudoerlelot is kaptal.

Most sem toltotted be ezek szerint meg a 37 hetet sem.

Akkor miert akarsz te babakoktelozni?

A gyerekednek meg jarna bent 3 het, hizhatna es erosodne, hogy a leheto legoptimalisabban kezdhesse meg az eletet.

Kit erdekel ilyenkor, hogy a kismamanak kenyelmetlen vagy nem kenyelmetlen...

Persze hogy az, nekem is az most is, a nagyobbakkal is az volt, mindenkinek az mar ilyenkor.

De ez a babarol szol, legyel turelemmel.


Megertenem talan, ha 40 hetes lennel, bar meg akkor is a babara kell ezt bizni. De igy???

2018. szept. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez kemaradt, csak hogy a tobbiek is ertsek:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szule..

2018. szept. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Másik kérdést is írt ki.

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

Szerintem elég nagy felelőtlenség lenne a te állapotodban bármilyen amatőr beavatkozás.

2018. szept. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!