Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák! Volt valaki így...

Bogyo0528 kérdése:

Anyukák! Volt valaki így akinek szivárgott a magzatvíz terhessége alatt? Többi lent

Figyelt kérdés

Hétfő délután folyt kb 2dl mennyiségű magzatvíz és este felé mensis görcseim voltak. azt hittük h szülés lesz. de reggelre el múlt.másnap be mentünk a korházba a dokim megvizsgált a méhszájam teljesen zárt volt az ultrahangon megállapította hogy az átlagosnál kevesebb lett a magzatvíz de azt mondta hogy ez nem jelent gondot. de este nedves volt a bugyim és szerintem a magzatvíz szivárgott.ez volt kedden, az este is görcsölt a hasam alja és a derekam is. tegnap este is ugyan az.ma voltam Nst-n azt mondta hogy teljesen rendben van az Nst-m. 38 hetet tölttem ezen a napon. szerintetek meddig húzom ki még? már nagyon várom a kicsi babám. és már a terhességem is ellég terhes ,nem bánnám ha ezen a héten szülnék.

Köszönöm a válaszokat előre is 😊



2018. szept. 20. 15:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy Neked válaszoltam múlt héten is ilyen kérdésre. Bocsánat.
2018. szept. 25. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!