Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az indított szülés jobban fáj?

Az indított szülés jobban fáj?

Figyelt kérdés
40.hetet betöltöttem és 3 nap múlva befektetnek. Első babám 39.hétre született 2 óra alatt minden orvosi beavatkozás nélkül. Fajasokkal mentünk, burokrepesztes és 1 óra múlva már rajtam pihent a kislányom :) akkor 1 ujjnyira voltam nyitva. Most is kislányt várok, 2 ujjnyira nyitva vagyok, dokik 2x megpiszkáltak 2 hét alatt hogy hátha de semmi. Nem értik miért nem indul meg mert ilyennel már szülni szoktak, méhnyak is meg van rövidülve. Tegnap össze bújtunk apával, utána 2 órán keresztül rendszertelen keményedések voltak de szépen lassan el is múltak. Nagyon félek az indított szüléstől, hogy sokkal jobban fog fájni mintha magától jönne. Van valakinek tapasztalata, vagy volt hasonló helyzetben?
2018. szept. 28. 03:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem csak az indítottról van tapasztalatom. 2 ujjnyira nyitva voltam, és rendszeres, de gyenge fájásaim voltak 3 napon keresztül.

Erre indítottak rá burokrepesztéssel és oxitocinnal.

Ettől rögtön erős, 2 perces fájásaim lettek, de ettől sem tágultam 1 mm-t sem. 5 óra múlva megcsászároztak.

2018. okt. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Már bent fekszem, várnak pár napot utána indítják ha csak be nem indul magától
2018. okt. 2. 05:56
 13/15 anonim ***** válasza:
Huuha, izgi :)
2018. okt. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kitartás!!!
2018. okt. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kitartást. Én is paráztam, hogy nem indul meg és befektetnek. Gondoltam összekötöm a kellemest a hasznossal, párommal összebújtunk... Nem telt el negyedóra és elfolyt a magzatvíz. Így a lányom a 40. hétre, a kiírt időpontban született :)

Ha esetleg lesz harmadik egy kis összebújássál és stimulálással próbálkozhattok :)

2018. okt. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!