Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debreceni kismamák/anyukák:...

Debreceni kismamák/anyukák: Dr. Lukács Jánosról vélemény? Vagy tanács orvosválasztáshoz?

Figyelt kérdés

A várandósságom 19. hetében járok, orvosválasztás előtt vagyok. A doki, akihez járok sajnos már nem vállal szülést, pedig nagyon elégedett vagyok vele. Elmentem egy másik orvoshoz, de eléggé kiábrándító volt az első találkozás, így hozzá nem szeretnék visszamenni. Lukács Jánost javasolták még, viszont róla nem nagyon találtam semmit. Ha valaki szül/szült nála, el tudná mondani, hogy mikor fogadta fel, milyenek a rendelései, mennyire volt vele elégedett?

Illetve olyanok válaszát is szívesen várom, akik őt nem ismerik, de a saját orvosukkal elégedettek voltak. Nekem a Klinika valamivel szimpatikusabb, így inkább ottani orvost szeretnék, de ha úgy alakul, hogy a Kenézyből találok valakit, akiben megbízom, az sem lenne akadály, hogy ott szüljek.:)


2018. okt. 18. 20:41
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

#10: nagyon sajnálom, ami veletek történt, remélem a kislányoddal minden rendben. Én Zatikhoz járok, de tudom, hogy sokan rossz véleménnyel vannak róla. Nem tudom, velem normális, de lehet annak tudható be, hogy most már sok a betege, hogy neki a magánrendelés az igazi, nem a kórházi munka. Én az elején problémás voltam, bevéreztem 5 hetesen, reggel felhívtam és szó nélkül soron kívül fogadott időpont nélkül, feleannyit kért el, mint amennyi amúgy lett volna nála, holott szerintem amúgy is ő kéri a legkevesebbet Debrecenben (8000 ft a terhesgondozás)

Én amúgy úgy látom, hogy vannak mostanság nagyon sztárolt dokik, akikről csak akkor derül ki, hogy valami nem okés, amikor már náluk vagy. Pár éve pl. Erdődiről is csak jókat lehetett hallani, most már alig van róla valaki pozitív véleménnyel, sajnos.

2018. okt. 19. 16:53
 12/18 anonim ***** válasza:
Szioka koszi igen jol van.. 8,5 eves makkegeszseges nagylány mar.. Minden jot kívánok nektek is :)
2018. okt. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) örülök, hogy minden jól alakult végül veletek is.:)
2018. okt. 21. 00:33
 14/18 anonim ***** válasza:
Major már nem szüleszt, kiöregedett
2018. okt. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
14-es: Majornál tavalyelőtt szültem, hozzá járok azóta is, nekem egész fiatalosnak tűnik. Kb. 50-nek saccolom. Az már kiöregedettnek számít?!😂
2018. nov. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
55 éves. Ezt ő mondta így, egyik barátnőm most kismama, hozzá jár, és szólt neki h őt már nem lehet megfogadni.
2018. nov. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát, találtam közben dokit, nagyon rendes eddig, csak sajnos velem nem okés minden, fenyegető vetélésre utaló tünetekkel kell sokat feküdnöm.
2018. nov. 2. 21:21
 18/18 anonim ***** válasza:

Kit választottál?

Milyen tüneteid vannak? :(

2018. nov. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!