Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire igaz, hogy a második...

Mennyire igaz, hogy a második spontán szülés fájdalmasabb?

Figyelt kérdés
2018. dec. 9. 19:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Kb mintha én írtam volna! Én 22 hetes vagyok de én is ezen pörgök sokat😆

2018. dec. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Első babám meglett nekem is 8 óra alatt, repedés, vágás nélkül született. Második baba koraszülés volt. Sajnos 3 óra vajúdás után (2 ujjnyi) leesett a szívhang, így császár lett. Nagyon meg voltam döbbenve megmondom őszintén, mert első szülésnél 30 perc alatt kitágultam 0-ról 5 ujjnyira. Azt hittem be se fogunk érni másodjára a kórházba. Fájdalomról így nem igazán tudok nyilatkozni, mert bár eljutottunk a szünet nélküli fájásokig nem volt olyan erős, mint a legvégén az elsővel, de az igaz, hogy azonnal 2 perces fájásokkal indult a szülés.
2018. dec. 11. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Aznna89 ***** válasza:
Az elsővel a fájások voltak Nagyon kemények,mèg talán sírtam is a vège fele,viszont a kitolási szak maga az álom volt,4 nyomás,30p. A második az ellentète! A fájásokat simán bírtam,mèg vártam hogy erősödnek aztàn csak hirtelen jött a nyomás inger. Az első után nem értettem a jelzőket 'szètszakadok" 'vonat gázolt" stb. A màsodik utàn màr értem. Azt hittem ott maradok. 3.nyomásra kint volt,kb 15p de èn ekkora fàjdalmat mèg nem éreztem.
2018. dec. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!