Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nálatok hogy volt ez?

Nálatok hogy volt ez?

Figyelt kérdés

2 napja mikor reggel mentem wc re, picig véres lett a wc papír. Utána tegnap is meg tegnap elött iszonyat görcsölt a hasam, mint mikor megvan. De semmi vérzés nem volt. Ma nem éreztem volna h görcsölne, de most fürdés előtt már a bugyim is picit véres lett.

Szoptatok, 3 hónapja szültem. Normális ez így, hogy ilyen össze-vissza lesz meg?

A gyermekágyas vérzés elmúltával is megvolt. De az is kb 3 napig és úgy h hol több hol kevesebb.

Az első babámnál.semmi nem volt. Ott ahogy elmúlt a vérzés és 20 hónapra rá jött meg újta úgy h még cicizett. Esetleg 1-1 görcs volt az első hónapokban. De azon kívüp semmi.

Szóval most számítsak arra, hogy ilyen össze-vissza lesz?

Meg ez mitöl van h az elsőnél semmi. A második gyerkőcnél meg megjöhet?



2018. dec. 19. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt még kb. 2 hêtig. Aztán azóta sem jött meg, 15 hós a fiam. Neken azt mondták normális. Egy gyerekem van,de azt mondták a második után nekik minden jobban fájt.
2018. dec. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!