Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nalatok hogy folyt el a...

Nalatok hogy folyt el a magzatviz? Hol, milyen korulmenyek kozott es mikor?

Figyelt kérdés
2014. okt. 1. 19:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
otthon éjjel 4-kor az ágyban.
2014. okt. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szia! :) 41 hetes voltam és aznap kellett befeküdnöm a kórházba.Még aznap este jöttek a fájások 8 percenként és amikor már 5 percesek voltak, szóltam az ügyeletes nővérnek, aki közölte, hogy még tuti nem fogok szülni egy jó ideig, mert nincs eltorzulva az arcom, menjek pihenjek..felültem az ágyra zenét hallgatni, kényelmetlen volt, ezért feljebb akartam nyomni magam a lábammal és attól a mozdulattól elpattant a burok és elfolyt a magzatvíz:)
2014. okt. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
1 nappal a kiírt időpont után már a kórházban fogtak. Az ágyban olvastam, amikor éreztem egy "pukkanást" a hasamban. Vicces volt, mert tudtam, hogy szétpattant a magzatburok, de valamiért "cikinek" éreztem a szobatársak előtt, hogy felkeljek. Aztán felálltam, és elöntött, mint a Niagara... :)
2014. okt. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A szülőágyon, a szülésznő épp közölte, hogy akkor mindjárt burkot repeszt, de végül elég volt csak közelítenie, repedt magától. :)
2014. okt. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nekem is iszonyat ciki volt én azt hittem, hogy bepisiltem, mert akkor még csak kevés jött, akkor jött sok, amikor felálltam.
2014. okt. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
36+5 hetesen. Kettőre mentem NST-re. Eléggé elhúzódott, mert nem akart mozogni a fiam. Négy körül értem haza. Aztán ledőltem a kanapéra, mert iszonyat fáradt voltam. Végignéztem a tv-ben a Veled is megtörténhet című reality sorozatot. Ez bennem van, mert lemaradtam a végéről :P Reklám jött, gondoltam, hogy csinálok 1-2 melegszendvicset, mert megéheztem. Amint felkeltem, pukkanás hallatszott és folyt a lábam között a víz. Ez már hat felé lehetett. Azonnal kiabáltam a páromnak, hogy megyünk szülni. Persze, értetlenül nézett rám, mert még nem mostanra vártuk a babát, de hamar átállítottuk az agyunkat szülés üzemmódra. Elég sokat vajúdtam viszont. Másnap délelőtt született meg spontán, természetes úton a fiam :)
2014. okt. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

1. baba: Éjjel 3-kor mentem ki pisilni és utána a pisi nem állt el. :)

2. baba: Hajnalban 1/2 6 körül 10 perces fájások, gondoltam kimegyek kicsit a fürdőbe ácsorogni vagy valami, h jobb legyen és amikor felkeltem, akkor éreztem, h folyik. :)

2014. okt. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem elég kellemetlen volt. Bár sztem nem csak velem történt ez meg. 41. héten befektettem majd rá 3 napra egész nap jóslóztam este már 5-6 percesek voltak a fàjások. Szóltam a nővérnek ő erre azt mondta ebből még nem lessz baba. Ráraktak nst re látták ők is, majd hívták a dokit aki megvizsgált és vizsgálat közben folyt el. A doki ugrott egy nagyot kapkodott a tálért de sztem abba nem ment semmi. Majd megérkezett a szülésznőm megmérte a vérnyomásomat mikor feláltam még kb fél liter kijött belőlem. Hajnali fél négyre meglett a lányom.
2014. okt. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Mindkétszer épp feküdtem. A másodiknál a pukkanást is hallottam :) Első babánál délben, 38+4 hetes voltam, másodiknál a kiírt előtti nap este 7kor.
2014. okt. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
39hetesen feküdve éjfélkor :) előtte nagyon minimálisan görcsöltem, nem vettem komolyan, azt "megkértem" a fiamat hogy döntse el mit akar rá 5percre nagy ficánkolás odabent és éreztem hogy szivárog :) felálltam és lépésről lépésre csurgott kifelé :)
2014. okt. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!