Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukak ti sirtatok amikor...

Anyukak ti sirtatok amikor eloszor meglattatok a babatokat?

Figyelt kérdés
Ugy erzem en sirni fogok, nagyon erzekeny vagyok. Mikor meglattam eloszor ultrahangon mar akkor megkonnyeztem mert elerzekenyultem. Ti sirtatok? Mit ereztetek mikor eloszor megpillantottatok a kis babocatokat?
2019. febr. 9. 21:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%
Egyiknèl sem sírtam, nem vagyok az a sírós fajta. Amikor megszülettek csak hatalmas megkönnyebbülést éreztem, hogy véégre kint vannak!
2019. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagyok az a típus,de sírtam.
2019. febr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
66%
Nem, a férjem viszont megkönnyezte :)
2019. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
82%
Nem sírtam, szerencsére nagyon szép baba volt mindkettő:) Viccet félretéve, nekem a katarzisélmény inkább eufóriában nyilvánult meg, sem a megkönnyebbülés, sem a meghatódottság miatt nem volt sírhatnékom, inkább óriási sikerélményt és büszkeséget éreztem, valamint elmondhatatlan gyengédséget irántuk, maikor megláttam őket.
2019. febr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
76%

Nem, de nekunk mondta a szuleszno is, hogy a szuloszoban az apuka, utana az anyuka sir. (kedvesen probalt celozni ra, h ez a szules utani kicsit sirosabb idoszak eljohet az anyanal a hormonok es a faradtsag miatt)

Amugy igy is lett, sokat bogtem a szules utan, a szuloszoban meg csak a fiam meg a ferjem sirt. ;)

2019. febr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
81%
Igen, az lemaradt: Olyasmit ereztem hogy aztadeszépvagy csodálatos vagy, imadlak es vegre ittvagy, es csak neztem azokat a nagy nagy szemeit es o meg engem (tudom nem lat ugy) es aztan minden eszembe jutott csak az nem, hogy sirjak. El se akartam ereszteni es csak ugy gubbasztani akartam vele. Szoval valami ilyesmit éreztem. Talan nincs is ekkora szeretet erzes mashogy. Egyszerűen akkora elmeny h több erzelem nem jon ki az emberbol, szoval nincs kapacitas sirni mert annyi szereteted szabadul fel.
2019. febr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
64%

Én azt hittem sírni fogok, mint egy ovodas, de csak épphogy...

Pedig nagyon vártuk nagyon örültünk de ott nem sírtam úgy, viszont utána később nagyon, fel sem fogtam hogy túl vagyunk a szülésen és itt van ő. Ja és azóta meg folyton bőgök, annyira szeretem, csak nézem ahogy alszik és sírok :) Legszebb dolog az életben. Ha ott pont nem tör rád a nagy sírás, ne ess kétségbe. Boldog babázást!

Egy 5 hós kisfiú büszke anyukája

2019. febr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
59%

Előző vagyok azt kihagytam a mit éreztetek mikor először meglattatok...

Azt hogy nen hiszem el hogy ilyen gyönyörű. De tényleg. Nem hittem volna hogy ilyen szép hajasbabát hozunk össze Apukaval 😁

2019. febr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
62%
Én nagyon készültem, hogy tuti elsírom magam de végül nem sírtam bár a férjem állitja, hogy látta a könnyeimet. Megható volt na de nem az a sírós szituáció, inkább megkönnyebbülés, kíváncsiság, szerelem, büszkeség (meg még vagy ezer érzelem) egybegyúrva. Életem valóban egyik legszebb pillanata volt amikor a kezembe adták a picibabánkat és felnéztem a férjemre. :)
2019. febr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
70%

Nem

Férjem igen


De amikor hazamentünk többször is megkönnyeztem

2019. febr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!